Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Catering dietetyczny

Catering dietetyczny
Anna Matyjewicz

Nowy trend czy świetny pomysł na zdrową dietę? Dietetyczny catering to idealne rozwiązanie dla zapracowanych, którzy pragną zrzucić zbędne kilogramy, ale też dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego jadłospisu zdrowe posiłki. W eleganckim pudełku z dostawą do dowolnego miejsca otrzymujemy pięknie przyrządzony posiłek i przede wszystkim zdrowy! Czego chcieć więcej?

FIT Care

Misja FIT Care to przede wszystkim obalenie mitu że dieta musi być nudna. Fit Care oferuje trzy rodzaje diety: kliniczną, zrównoważoną i spersonalizowaną. Fit Care pomaga również w regulowaniu kaloryczności, w ofercie znajduje się aż 6 poziomów. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Do każdego dania można dobrać napoje: wodę, herbatę – do wyboru taki, który ma najkorzystniejszy wpływ na nasz organizm i świeżo palna kawa.

fitcare.pl

 

Warszawski dzień by Mateusz Gessler

Zakochaliśmy się w precyzyjnie przygotowanym i smacznym cateringu dietetycznym od Mateusza Gesslera. W ofercie znajdziemy szereg różnorodnych diet: Classic – przeznaczona dla osób dbających o utrzymanie szczupłej sylwetki lub chcących zrzucić nadprogramowe kilogramy, Classic Wegetariańska, Business wersji Classic – czyli klasyka, ale w mniejszym wydaniu, idealna do zabrania do biura, a także KidBox, czyli wersja dla dzieci- zapewnia niezbędną ilość energii, pomaga skoncentrować się w szkole!

http://www.warszawskidzien.com

 

Fresh Five Diet

Nasz kolejny typ padł na Fresh Five Diet, czyli pudełko składające się z pięciu posiłków. W pakiecie do wyboru mamy 6 różnych propozycji cateringu: dieta – 1000, 1500, 2000 kcal, dieta na życzenie – dopasowanie diety do potrzeb klienta, dieta wysokokaloryczna – skierowana do tych, którzy chcą nabrać masy mięśniowej, dieta stabilizująca wagę – to odpowiedź na pytanie jak cieszyć się zdrowiem i świetnym samopoczuciem przez długie lata.

http://freshfive.pl

 

Light Box

Light Box również hołduje nowoczesnemu i zdrowemu trybowi życia opartemu na wyselekcjonowanych produktach. LightBox oferuje całodzienne zestawy 5 posiłków o niskim indeksie glikemicznym, skomponowane w oparciu o aktualne normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia. W ofercie znajdziemy: dietę optimum –  wzorowana na diecie śródziemnomorskiej, dieta No Fish z wyłączeniem ryb i owoców morza, dieta wegetariańska i bezglutenowa.

http://www.lightbox.pl

 

 

EasyDiet

Catering EasyDiet codziennie przygotowuje pełnowartościowe, zbilansowane posiłki z dostawą do domu lub biura.W swojej ofercie posiada dwa menu do wyboru: podstawowe i alternatywne obejmujące śniadania, II śniadanie, obiady, podwieczorki i kolacje. Oprócz tego firma posiada sześć programów do wyboru takich jak: zdrowe odchudzanie, zdrowa dieta na co dzień, program wegetariański, antycholerestolowy, antycukrzycowy, program dla rodziny i program do pracy. Smacznie, zdrowo, a przede wszystkim każdy odnajdzie dla siebie idealną ofertę.

http://www.easydiet.pl

 

 

 

Submit a Comment