Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 21, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Crack Fashion Festival w Krakowie

Crack Fashion Festival w Krakowie
intopassion

Crack Kraków to organizowane cyklicznie targi tematyczne, skupiające się głównie na modzie i designie. Wydarzenie odbędzie się 10 października 2015 w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Na targach zaprezentuje się ponad 100 polskich marek, zarówno te, których nikomu już nie trzeba przedstawiać, jak i mniej znane, niszowe projekty.

Crack Fashion Festival to pierwsze targi autorskiej mody zorganizowane w Krakowie na tak dużą skalę. Festiwal skupi na powierzchni blisko 1300 m2, około 100 projektantów i marek oraz strefę beauty.
To także jedyna szansa, aby w jednym miejscu spotkać najgorętsze nazwiska polskiej branży modowej, oraz marki, których do tej pory w Krakowie nie było.

 

 

Na wszystkich miłośników mody w ICE Kraków czekać będą m.in. The Frock Atelier, UNIQUE, TOMAOTOMO, Shameless, Mr. Gugu & Miss Go, mimika, Magda Hasiak, Lous, Joanna Moskal, dzky. by Maciek Sieradzky i Jagoda Siejak.

 

 

 


Podczas całodniowych targów goście będą mieli okazję zadbać o zawartość swojej szafy i skorzystać ze Strefy Beauty, a w niej z porad stylistów i makijażystów. O piękny wygląd włosów zadbają styliści Salonu Maniewski. Makijażem zajmie się Makeup Revolution Polska. To jeszcze nie wszystko! Dzięki ekspertom z Mani&Pedi podczas Crack Fashion Festival będą mogli wykonać manicure w najmodniejszych tej jesieni kolorach.

 

 

Podsumowaniem wspólnie spędzonego dnia będzie afterparty w klubie Choice Club w samym centrum miasta. Piękne wnętrze, dobra muzyka i wspaniali goście, to coś czego na pewno nie zabraknie podczas wieczornych szaleństw.

 

 

 

Crack Fashion Festival http://crack-krakow.pl/
10 października 2015 r.
ICE Kraków Congress Centre
Godziny otwarcia: 10-19
Wstęp: 10 zł

 

Tekst: Karina Kostuch

Submit a Comment