Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Mai Manó Café w Budapeszcie

Mai Manó Café w Budapeszcie
intopassion

Najbardziej klimatyczne miejsce w Budapeszcie, gdzie można napić się przepysznej kawy? Zdecydowanie Mai Manó Café. Tuż obok znajduje się galeria i księgarnia o tej samej nazwie, więc jeżeli chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym to wybierzmy koniecznie ten kierunek.

Kawiarnia usytuowana jest w przepięknej kamienicy. W wiklinowych fotelach sączyć możemy swojego ulubionego drinka, lub naprawdę dobrą kawę – zarówno w pięknym pomieszczeniu wewnątrz, albo w uroczym ogródku na zewnątrz. Wystrój, obsługa i całe miejsce sprawia wrażenie lekko ekscentrycznego. Wnętrze urządzone jest w stylu art nouveau. Wszystko łączy się jednak w jedną i wyjątkową całość, piękne wnętrza i świetna atmosfera.

 

Co w menu? Przede wszystkich szeroki wybór koktajli i drinków i co najważniejsze kawy która jest bardzo smaczna. Do tego należy dodać syrop migdałowy, odrobinę cynamonu i zagęszczone mleko! Warto spróbować espresso. To dobre miejsce na relaks, po zwiedzaniu miasta. Wewnątrz znajdziemy wystawy sztuki, co jeszcze bardziej skłania do odwiedzenia tego miejsca!

Nagymező utca 20, Budapest

Submit a Comment