Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Sukces zawodowy vs. osobista kapitulacja według Grzegorza Jarzyny w TR Warszawa

Sukces zawodowy vs. osobista kapitulacja według Grzegorza Jarzyny w TR Warszawa
WARSAW state of mind

„Druga kobieta” to tytuł najnowszego spektaklu Grzegorza Jarzyny, którego pokaz przedpremierowy będzie można zobaczyć 12 kwietnia na deskach TR Warszawa.

Spektakl inspirowany scenariuszem filmu Johna Cassavetesa „Opening Night” to historia starzejącej się aktorki, borykającej się z problemem upływu czasu na płaszczyźnie osobistej i zawodowej. Rola w broadwayowskiej sztuce może przynieść jej ogromny sukces, jednak okupiony osobistym dramatem. Kobieta musi stłamsić w sobie ducha nastolatki, zaakceptować siebie, wyzwolić się z narzuconej roli teatralnej. Za życiową determinację do walki o prawo do szczęścia wbrew kulturowym stereotypom przyjdzie jej zapłacić wysoką cenę. Zamiast zyska szanse na nowe życie.

W roli głównej wystąpi Danuta Stenka, a w pozostałych rolach zobaczymy Romana Gancarczyka, Adama Woronowicza, Romę Gąsiorowską, Agnieszkę Podsiadlik, Justynę Wasilewską, Rafała Maćkowiaka, Dawida Ogrodnika, Marię Maj, Jana Dravnela, Lecha Łotockiego, Sebastiana Pawlaka oraz Danutę Szaflarską.

TR Warszawa
ul. Marszałkowska 8
00-590 Warszawa

http://trwarszawa.pl/

Submit a Comment