Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Sylwester: nurkowanie na Malediwach

Sylwester: nurkowanie na Malediwach
Paulina Grabara

Nurkowanie na Malediwach – czy wyobrażacie sobie piękniejsze zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku?

 

Marzysz o wyjątkowym Sylwestrze? Malediwy czekają. Na wyprawę zapraszamy Was z jednym z naszych ulubionych biur Nautica Travel!

 

malediwy_1

 

Turkusowe morze opływające białe plaże z palmami kokosowymi to bogactwo rafowego świata: zobaczymy błękitno-fioletowe błazenki, jaskrawo żółte nadymki i fletnice. Barakudy, tuńczyki i strzępiele zaprezentują się nam w swoich maksymalnych rozmiarach. Naszymi towarzyszami podczas podwodnych spacerów będą manty, rekiny oraz żółwie morskie.

Podczas safari nurkowego do dyspozycji gości jest luksusowy, pięknie wykończony 35-metrowy jacht Carpe Diem z 3 pokładami. Dla uczestników zaplanowano 3 nurkowania dziennie, 1 nocne nurkowanie podczas safari, pełne wyżywienie, w tym wieczór barbeque na plaży oraz kolację sylwestrową. Dodatkowo w programie możliwość łowienia ryb tradycyjnym malediwskim sposobem „na żyłkę”, a także wycieczka po Male.

Malediwy obejmują ponad 2 tysiące wysp zgrupowanych w 19 atoli, ciągnących się przez blisko 900 km – łańcuch wysp stanowi wierzchołek wąskiego grzbietu oceanicznego wynurzającego się nad powierzchnię na zaledwie 2 metry. Klimat jest równikowy, gorący i wilgotny, ze średnią roczną temperaturą powietrza 30 st. C.

Gwarantujemy Wam wspaniałe przeżycia, perfekcyjną organizację oraz najlepszych opiekunków!

Termin: 26.12.2016 – 05.01.2017

Więcej informacji i szczegółowy program:

http://nauticatravel.pl/najblizsze_type/sylwester-201617-rajskie-malediwy/

malediwy_6

malediwy_3

malediwy_5

 

Czytaj także:

Znikające raje – ostatni moment, żeby je poznać

Supari, czyli malediwskie używki

 

 

Save

Save

Save

Submit a Comment