Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Warszawa klubowa

Warszawa klubowa
intopassion

Wakacyjne noce, długie i parne, to czas, kiedy szczególnie pragniemy wytańczyć się po wsze czasy, czy pośmiać się przy chłodnych drinkach ze znajomymi. Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń, koniecznie zerknijcie na nasze propozycje!

NA LATO

 

Rozbrat 44a

na lato

zdj. facebook.com/NaLato4

Miejsce, które wpierw miało być tylko letnim punktem na mapie imprezowej Warszawy, z biegiem czasu stało się otwartą cały rok restauracją, nocą przeinaczającą się w niezobowiązujący klub. W dzień skosztujecie tam wybornej kuchni inspirowanej śródziemnomorską, z twistem swojskości i lokalności — czyli idealnego comfort food. W nocy usłyszycie z kolei najlepszych DJ-ów, którzy porwą was do tańca. Leniwsi mogą zawsze wyłożyć się na leżaku, czy hamaku i sączyć intrygujące, letnie drinki przygotowane przez tamtejszych barmanów. Nas urzekły te z dodatkiem pietruszki, czy też jaśminowej herbaty. Dla wytrwalszych — po imprezie zawsze możecie załapać się na śniadanie!

 

 

ISKRA Pole Mokotowskie

Wawelska 5

iskra

zdj. facebook.com/IskraPoleMokotowskie

 

Marzyliście kiedyś o prawdziwej, amerykańskiej imprezie nad basenem? W Iskrze to jest możliwe! Klub jest otwarty przez cały rok, jednak dzięki basenowi szczególnie przyciąga wszelkiej maści imprezowiczów w lato. Przy gorącej atmosferze basen otwarty jest zarówno w dzień, jak i w nocy, a goście mają do dyspozycji także leżaki, hamaki i kilkunastometrowy bar. W przypadku deszczu lub poza sezonem imprezy przenoszą się do wnętrza klubu. Po sobotniej imprezie warto wstąpić na coniedzielny Piknik Warszawski i złagodzić syndrom dnia następnego przepysznymi, lokalnymi specjałami kulinarnymi

 

Hocki Klocki / Nad Wisłą

Bulwar Flotylli Wiślanej, Wioślarska 6

hocki

zdj. facebook.com/HockiKlockinadWisla

Jeżeli marzycie o plenerowej imprezie nad wodą, skoczcie do Hocków. Miejsce reklamuje się jako plac zabaw dla dorosłych dzieci, zbudowany niczym z kolorowych klocków Lego. Tematyczne imprezy w letnie środy i weekendy np. najgorszy polski rap, czy lata 90’ rozgrzeją was do czerwoności. Ponadto w ciągu dnia często odbywają się tam przeróżne warsztaty kulinarne, pikniki, czy treningi na świeżym powietrzu. A do tego wstęp zawsze jest za darmo!

 

 

BĄTĄ

Żurawia 32/34

bata

 

zdj. jedzenie-picie.pl

Knajpa znana większości warszawiakom jako miejsce z rewelacyjnym jedzeniem i z genialnymi imprezami. Codziennie serwują świetne lunche (w tym dla dwóch osób za darmo z losowania na Facebooku), a co weekend zapraszają na wyselekcjonowane imprezy i świetne drinki. Do jedzenia zarówno kuchnia polska w nowoczesnej wersji, jak i amerykańskie burgery, pizza, czy makarony. Wieczorami szczególnie polecamy imprezy tematyczne np. Prosecco Weekend (przez cały weekend dziewczyny piją prosecco za darmo), czy też te z dresscodem #naczarno.

 

BAL

Nowogrodzka 31

 

sketch

 

zdj. facebook.com/klubBAL

Przenosimy się dosłownie kilka przecznic dalej w ulubione miejsce warszawskich hipsterów i celebrytów. Założony przez znanych youtuberów lokal tętni życiem i dobrą zabawą, co weekend przyciągając rzesze imprezowiczów. I nie ma się co im dziwić! W środku zastajemy modne wnętrze z trójkątnymi neonami na suficie i wyselekcjonowaną, klubową muzykę. Nie ma tam miejsca na nudne imprezy — co tydzień dzieje się coś nowego. A to gość specjalny w postaci znanej blogerki, czy gwiazdy telewizyjnego show; a to bitwy muzyczne (zestawienie ze sobą utworów dwójki artystów); a to cykliczne imprezy z gorącymi tancerkami twerku. Niech żyje bal!

 

Sketch NITE

Mazowiecka 11A

zdj. facebook.com/sketchNITE

sketch

 

Zestawienie zamyka jeden z najbardziej znanych (i słusznie!) warszawskich klubów. Położony na najbardziej imprezowej ulicy, czyli Mazowieckiej, co tydzień przyciąga gigantyczne kolejki. Jednak nie straszne są one gościom, tak jak i spore zatłoczenie w środku, ponieważ mają pewność, że zawsze będą się tam świetnie bawić. Najlepsza klubowa muzyka, piosenki urywane w połowie, czy miksowane z innymi utworami, sprawią, że nie będziecie chcieli zejść z parkietu. Dla osób, które potrzebują więcej miejsca i przy okazji chciałyby zabawić się z warszawską śmietanką towarzyską, jest (po uprzedniej rezerwacji) dostępny Top Floor, wydzielona na górze klubu strefa VIP.

 

Tekst: Aleksandra Danielewicz

Submit a Comment