Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 22, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

5 filmów na letnie wieczory

5 filmów na letnie wieczory
Anna Matyjewicz

W przerwie między wakacyjnymi podróżami każdy z nas znajduje czas na dobre kino. Wybraliśmy pięć pozycji, które polecamy na letnie długie wieczory.

Dobry Rok

Południe Francji i piękne krajobrazy, za to uwielbiamy ten film! Max Skinner (Russell Crowe) to pewny siebie, bystry i przystojny bankowiec osiągnął w życiu praktycznie wszystko. Gdy wydaje się, że do pełni szczęścia nie brakuje mu już niczego, nieoczekiwanie nadchodzi wieść o śmierci jego wuja Henry’ego. Skinner zaś, jako jedyny krewny zmarłego, dziedziczy po nim willę i winnicę w Prowansji. Kiedy podejmuje decyzję o sprzedaży winnicy, nieoczekiwanie traci pracę..

 

Niewinne kłamstewka

Grupa przyjaciół z Paryża postanawia spędzić wspólne coroczne wakacje w Cap-Ferret. Jak co roku, zamożny restaurator Max Cantara  z żoną Veronique zapraszają przyjaciół do swojego domu nad morzem. Tym razem jednak grupa nie przyjeżdża w komplecie, bo ciężko ranny w wypadku Ludo trafia do szpitala. Pozostali postanawiają jednak się dobrze bawić.Przyjaciele postanawiają również wyjawić skrywane od dawna sekrety. To wzruszające i przezabawna historia. Polecamy.

 

Po prostu razem

Tym razem akcja rozgrywa się w Paryżu. Główni bohaterowie, których grają Audrey Tautou, Guillaume Canet i Laurent Stocker zamieszkują razem w jednym mieszkaniu. Początkowe problemy przeradzają się w ogromną przyjaźń. Uroczy i zabawny film, momentami wzruszający.

 

Rzymskie Wakacje

Czas przenieść się w cudowny klimat Rzymu. Najbardziej urocza komedia romantyczna. Księżniczka Anna wyjeżdża na polityczną misję po stolicach Europy. Postanawia zatrzymać się w Rzymie  znużona życiem według sztywnych reguł, Anna ucieka służbie, by zasmakować normalności. Spotyka dziennikarza, Joe Bradleya, z którym postanawia udać się w podróż po Rzymie!

 

Dwa dni w Paryżu

Przezabawna komedia romantyczna. Marion i Jack postanawiają na nowo odbudować swój związek. Postanawiają wybrać się w podróż po Europie i odwiedzają Paryż i rodzinny dom Marion. Jack poznaje jej całą, dość ekscentryczną rodzinę, a także cały zastęp jej eks-chłopaków. Przezabawna komedia, którą koniecznie trzeba zobaczyć!

 

Submit a Comment