Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 23, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

5 ulubionych e-sklepów z żywnością

5 ulubionych e-sklepów z żywnością
intopassion

Zdrową i dobrą żywność coraz częściej znajdziemy w sklepach internetowych. Mamy swoje ulubione, dlatego też postanowiliśmy wyznaczyć top 5 ulubionych e-sklepów. 

1. API Food

Sklep specjalizuje się we włoskich smakach z Piemontu, Toskanii, Emilii-Romanii, Doliny Aosty, a nawet dalekiej Sycylii.Znajdziemy tu wspaniałe oliwy, sery, makarony, czy słodycze.

kuchnia-wloska.com.pl

 

2. Eko produkt

Ekoprodukt to firma, która powstała z wielkiej pasji do zdrowego stylu życia, naturalnych produktów. Znajdziemy tu produkty z amarantusem, a także łatwiej przyswajalną wersję popularnego siemienia lnianego.

ekoprodukt.pl

 

3. Delisam

W ofercie e-sklepu znajdą się artykuły dla diabetyków, szeroki wybór produktów bezglutenowych, czy specjalnie dedykowanych dzieciom. Sklep dysponuje również produktami dla wegetarian i wegan.

http://www.delisam.pl

 

4. Natura Art

W sklepie znajdziemy szeroką ofertę wysokiej jakości zdrowych i dietetycznych produktów, a także szeroki asortyment produktów, od tych z pochodzących z ekologicznych upraw, przez te obniżoną zawartością tłuszczu, glutenu, przez różnego rodzaju suszone owoce, bakalie, dania gotowe, słodziki, cukry, aż po zdrowe pełne witamin syropy i napoje.

www.sklepnaturaart.pl

 

5. Organic Market

Orgnic Market oferuje szeroki wybór produktów ekologicznych – od żywności, po kosmetyki i środki czystości. Większość z nich to certyfikowana żywność ekologiczna. Znaleźć tu można różnorodne przetwory, musli, oliwy i nasiona.

http://www.organicmarket.pl

Submit a Comment