Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 24, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion

Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion
WARSAW state of mind

Co to jest Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion? To nowe, modowe miejsce na warszawskiej mapie.Nie jest to zwykły sklep. Klienci mogą tu zakupić najwyższej jakości odzież recycled oraz nową ,a także otrzymać gotówkę bądź kredyt handlowy za odzież i akcesoria które sprzedają do sklepu.

MISJA

Głównym założeniem sklepu jest promowanie zrównoważonego stylu życia poprzez ponowne użycie i recykling odzieży. Działalność została stworzona aby ludzie mogli nabyć wysokiej jakości, modne ubrania za rozsądną cenę, a także aby promować zrównoważony styl życia poprzez ponowne użycie i recycling odzieży.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚRODOWISKO

Recycling odzieży jest istotnym działaniem na rzecz ochrony środowiska. Korzystając z innowacyjnego programu sklep zbiera fundusze dla lokalnych organizacji charytatywnych.

Koncepcja sklepu Kup- Sprzedaj- Wymień pochodzi z USA, dokładnie ze stanu Texas. Obecnie na rynku USA istnieją dziesiątki firm ze sobą konkurujących w sumie posiadających setki tego typu sklepów.

GŁÓWNY CEL

Sklep powstał ze względu na ludzkie potrzeby. Wielu z nas kupuje przynajmniej 30 nowych rzeczy w ciągu roku. Większość osób nie wie co zrobić z ubraniami, które osobiście nam się znudziły, ale są jeszcze w bardzo dobrym stanie. Idealnym rozwiązaniem jest właśnie  Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion, gdzie możemy sprzedać rzeczy, bądź wymienić na kredyt handlowy. I to wszystko na miejscu w 30 minut. Rzeczy są przyjmowane 6 dni w tygodniu!

OPRÓCZ TEGO…

Możesz tu kupić ubrania z szerokiego asortymentu, który zawiera:

odzież:

– NOWĄ

– używaną

– młodych projektantów, skórzaną, dzinsową, vintage

– obuwie oraz dodatki

– odzież pochodzącą z recyklingu przerabianą przez polskich projektantów i wypuszczaną pod marką Brooklyn Exchange.

Dlaczego Polscy projektanci? Dlaczego sklep jest przyjaźnie do Nich nastawiony?

Po pierwsze i najważniejsze to nasze polskie produkty, po drugie ich wykonanie, jakość jest o wiele lepsza od tych pochodzących ze sklepów sieciowych, a co za tym idzie są modne, nasze i ekologiczne!!!

Więcej informacji: http://www.brooklynexchange.pl

Submit a Comment