Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Eco Market

Eco Market
intopassion

Interesuje was co naprawdę jecie i pijecie? Czy chcecie otaczać się i korzystać z przedmiotów, które powstały z naturalnych materiałów? Czy ważne są dla was metody produkcji, które szanują środowisko? My na wszystkie te pytania odpowiadamy tak i dlatego przygotowaliśmy nowy cykl ECO MARKET.

 

JOY IN ME

Mata wykonana z naturalnego kauczuku oraz wierzchniej warstwy mikrofibry.
Naturalny kauczuk jest w 100% biodegradowalny i przyjazny dla środowiska.
Idealna do każdego rodzaju ćwiczeń, świetnie sprawdza się przy intensywnej praktyce. Łatwa w utrzymaniu, doskonale pierze się w pralce.
www.joyinme.co

mata

 

DOMOWY KOSMETYK

Domowy kosmetyk to rodzinna wytwórnia ręcznie robionych kosmetyków naturalnych do pielęgnacji twarzy i ciała całej rodziny. Wszystkie autorskie receptury powstały z głębi serca w trosce o skórę naszych najbliższych. Nasze kosmetyki czerpią swą moc prosto z natury. Bierzemy z niej to, co najlepsze i pragniemy odwdzięczyć jej się tym samym. Dlatego żaden z naszych produktów nie był testowany na zwierzętach, jak również żaden składnik nie był pozyskiwany ze szkodą dla środowiska. Ponieważ naszym jedynym celem jest dobro i zdrowie naszej skóry, nie pozwalamy sobie na żadne kompromisy w zakresie bezpieczeństwa naszych kosmetyków. Wszystkie nasze kosmetyki są przebadane dermatologicznie.

https://www.domowykosmetyk.pl

domowy kosmetyk

 

 

DOBRY MATERIAŁ

Gruszki na wierzbie czy śliwki na sośnie, a może RABARBARA. Dobry Materiał to napoje, które powstały z myślą o naturze.
Do ich produkcji stosuje się wyselekcjonowane produkty od sprawdzonych producentów.
Nie znajdziecie tam konserwantów, sztucznych dodatków i barwników.
Koniecznie sprawdźcie jesienny smak GRUSZKI NA WIERZBIE, który jest połączeniem puree
z gruszki, soku jabłkowego oraz aromatu wierzby. Dla fanów śliwki owoc ten połączono z aromatem sosny, co tworzy niepowtarzalne nuty smakowe.
Produkty są wegańskie oraz bezglutenowe.
www.dobrymaterial.pl
www.facebook.com/dobrymaterial

trzy (2)

 

 

YOPE

W domu dobrze czuć się komfortowo. Dlatego YOPE stworzył serię środków czystości YOPE. Są nie tylko skuteczne, ale także naprawdę przyjazne dla otoczenia. Wybierzcie swój ulubiony zapach i cieszcie się swoją prawdziwą ekologiczną czystością!

http://yope.me/

YOPE_4Pack_Mix_PL_01_2017-08-18

 

 

Submit a Comment