Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

G-STAR RAW w Domu Handlowym MYSIA3

G-STAR RAW w Domu Handlowym MYSIA3
intopassion

Już niedługo na MYSIEJ 3 pojawi się kultowa marka G-STAR RAW! Już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć POP UP store tego brandu! Kolekcje marki są znane z ciekawego designu, który jest minimalistyczny i prosty.

Wiemy, że w Domu Handlowym MYSIA 3 będzie można kupić zarówno kolekcję damską, jak i męską. Wszyscy miłośnicy ekologii i wysokiej jakości ubrań będą zachwyceni najnowszymi projektami marki.

G-Star RAW to marka, która pochodzi z Holandii. Cechy, które ją charakteryzują to oryginalne wzornictwo oraz surowy denim. Założeniem firmy jest całościowe podejście do produktu – w myśl idei „just the product”. G-Star RAW dba o wszystkie nawet najmniejsze szczegóły – od projektu, przez materiał do wykonania.

Ta rodzinna firma od lat współpracuje z najlepszymi projektantami takimi jak Mark Newson. Jednym z kluczowych programów jest program RAW Sustainable, który zakłada produkowanie odzieży z bawełny ekologicznej. Ekologiczne podejście do przemysłu stoi także za najnowszą kolekcją: Raw for the Oceans, której kuratorem jest Pharell Williams, i która to kolekcja będzie dostępna w sklepie od października.

 

MYSIA 3 to dom handlowy, mieszczący się w dawnym gmachu Cenzury. Jako alternatywa dla centrów handlowych, oferuje marki które charakteryzuje minimalizm i prostota. Na trzech poziomach budynku znajdują się sklepy z ubraniami, butami, akcesoriami i wyposażeniem wnętrz oraz przestrzeń LEICA GALLERY. Na MYSIA 3 znajdziemy takie marki jak: COS, MUJI, NAP, NENUKKO, ORSKA, My Paris, Ufufu Concept Store, Berries&Co, Leica Store, Leica Gallery. Leica Gallery to stałe ekspozycje i mniejsze wystawy czasowe, sklep oraz księgarnia. Na trzecim piętrze kilka razy w roku odbywają się wystawy uznanych artystów.

 

 

Więcej o Domu Handlowym MYSIA 3:

http://intopassion.pl/weekend-ze-znajomymi-nad-morzem/

http://intopassion.pl/bizuteria-orska-w-domu-handlowym-mysia3/

http://intopassion.pl/ksiegarnia-dla-milosnikow-pieknych-albumow-bookoff-w-domu-handlowym-mysia-3/

Submit a Comment