Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

KONKURS: Za co kochamy Paryż?

KONKURS: Za co kochamy Paryż?
intopassion

Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są książki Isabelle Lafléche „Kocham Paryż”.

O Paryżu czytaj także tu:

PARIS I LOVE YOU!

Paryż w grudniu

Luksus to kameralność. Paryski Hotel Particulier Montmartre.

 

Czy Wy też kochacie Paryż? Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie jeden z trzech egzemplarzy książki Isabelle Lafléche „Kocham Paryż”.

Wystarczy krótko dokończyć zdanie „Kocham Paryż za…”. Odpowiedzi można wysyłać do 17 stycznia 2014 na adres kasia@intopassion.com (w tytule „Paryski konkurs”, w treści prosimy o dane adresowe, na które możemy wysłać nagrodę).

3 wybrane odpowiedzi nagrodzimy książkami.

 

 

 

 

Catherine, bohaterka bestsellerowej powieści “Kocham Nowy Jork” wraca do rodzinnego miasta. W Paryżu czeka na nią wymarzona praca w domu mody Christiana Diora, ukochany Antoine i stęskniona maman. Świat znów należy do niej, wystarczy jedynie upewnić się, co aktualnie nosi się w mieście miłości i voilà!

Czy aby na pewno? Catherine dzięki nowej pracy pozna świat mody niejako od podszewki. Listy i telefony z pogróżkami, potyczki z oszustami, do tego coraz bardziej wymagający związek – przed bohaterką kolejne, nie lada wyzwania. “Kocham Paryż” kanadyjskiej pisarki Isabelle Laflèche to energetyzująca podróż do świata haute couture pełnego luksusu. I   bezwzględnych fałszerzy.

Submit a Comment