Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 25, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Maison Moschino – bajkowy hotel

Maison Moschino – bajkowy hotel
Anna Matyjewicz

Chcecie spędzić noc w baśniowym miejscu w Mediolanie? Udajcie się koniecznie do Maison Moschino. Możecie spędzić noc w jednym z baśniowych apartamentów. Pokój Alicji w Krainie Czarów, ZzzZzzzz, Chmury, Pokój Czerwonego Kapturka, czy Las – który jest waszym wymarzonym? Wyśnionym?

Hotel Maison Moschino znajduje się w neoklasycystycznym budynku dworca kolejowego z 1840 roku. Motywem przewodnim tego miejsca jest baśniowy świat bajek. Hotel zachwyca nie tylko oryginalnym pomysłem urządzenia wnętrz, ale przede wszystkim prostotą, elegancją i klasyką. To miejsce, gdzie moda przeplata się z bajką.

Hotel zaprojektowany został przez zespół projektantów domu mody Moschino. Mieści się niedaleko słynnej i bardzo modnej ulicy Corso Como. Przy wejściu do hotelu Maison znajduje się salon wystawowy domu mody Moschino. Goście mogą oczywiście skorzystać w hotelu z usługi robienia zakupów.

Oprócz możliwości robienia zakupów w hotelu można skorzystać również z siłowi i SPA.W hotelu znajduje się restauracja Clandestino Milano, w której spróbować można niezwykłych dań kuchni międzynarodowej.

Maison Moschino

Viale Monte Grappa, 12b  20124, Mediolan, Włochy

http://www.maisonmoschino.com/en

 

Submit a Comment