Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 25, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Mokotowska na wiosnę i nie tylko!

Mokotowska na wiosnę i nie tylko!
WARSAW state of mind

Spacer po Warszawie? Stare przewodniki zaprowadziłyby nas na Nowy Świat czy Chmielną. My jednak postaramy się przekonać Was do Mokotowskiej, która zachęca nie tylko kunsztem architektonicznym, ale również wielością różnorodnych restauracji, atelier młodych projektantów czy sklepikami z najróżniejszymi produktami!

MODA I URODA

Atelier Mokotowska 63

Atelier na Mokotowskiej to nowe miejsce na modowej mapie Warszawy. Trójkondygnacyjna, przedwojenna kamienica zamieniona została w pracownię krawiecką, butiki luksusowych marek oraz wyjątkowe restauracje. Piękne wnętrza wzbogacone o kolekcje ubrań zachęcają swoją formą i wykończeniem dodatkowo motywując do spaceru w tamte okolice!

Mokotowska 63

 

 

Ania Kruk jest połączeniem jubilerskiej tradycji i rodzinnego biznesu, pasji do mody oraz kreatywnej mieszanki rodzeństwa – Anny i Wojciecha jr Kruka. Marka ma salony na terenie całej Polski, jednak na Mokotowskiej dodatkowo funkcjonuje showroom ! Zachwyciła nas forma biżuterii i jakość wykonania połączona z przystępnością cenową!

Mokotowska 46

 

Skrzyżowanie Wilczej i Mokotowskiej – ulice tętniące życiem, a pośród przemykających samochodów ROSA Gold Chains! Marka stworzona przez Agnieszkę Rosę to odpowiedź na oczekiwania kobiet, dla których biżuteria jest dopełnieniem delikatności, kobiecości i subtelności. Wykonane ręcznie produkty są efektem połączenia złota i kamieni szlachetnych ze złotniczym kunsztem, a na życzenie każdej z nas projekt można zmodyfikować zgodnie z oczekiwaniami w profesjonalnej pracowni!

Wilcza 3

Dla MOKOBELLE biżuteria to nie tylko dodatek. Marka tworząc świat biżuterii zaprasza nas do przedstawienia siebie w wyjątkowy, dopasowany do naszego gustu sposób. Jedwabne nitki, kamienie półszlachetne oraz żywa reakcja na światowe trendy w dziedzinie biżuterii to składowe sukcesu marki, której fanami jesteśmy nie od dziś!

Wilcza 3 // wejście od  Mokotowskiej 54

Mo61 Perfume Lab to wyjątkowy na polskim rynku koncept zajmujący się personalizacją zapachów. Oznacza to koniec z nudnymi, skomponowanymi odgórnie zapachami, w której jedna drażniąca nuta sprawia, że zapach przestaje być idealny. Dzięki Mo61 możemy poczuć się sobą – dosłownie!

Mokotowska 61

Annabelle Minerals powstała dzięki marzeniom, pasji i wierze w to, że każda kobieta nosi w sobie niepoliczalne pokłady piękna – niezależne od wieku, rozmiaru czy koloru. Sposobem jest odpowiednia pielęgnacja za pomocą kosmetyków tworzonych na bazie wieloletniego doświadczenia i wiedzy. Starannie wyselekcjonowane składniki sprawiają, że nie musimy już wybierać między makijażem a pielęgnacją – skóra  wygląda rewelacyjnie!

Mokotowska 51/53

 

JEDZENIE

Bazar Kocha to piękne, nowoczesne wnętrze z zobowiązującym klimatem. Powstał dzięki miłości do kuchni, świadomości, że jakość produktu w połączeniu z pasją do gotowania jest najlepszym przepisem na sukces i zachęceniem gości do wielokrotnych powrotów. My zachwyciliśmy się sposobem podania i smakiem risotto z koprem włoskim, gruszką, orzechami i segmentami pomarańczy!

Mokotowska 33/35

 

 

Sucre – Lody Naturalne to obowiązkowy przystanek podczas spaceru na Mokotowskiej – tym bardziej w taką pogodę! Serwowane z okienka lody i sorbety przygotowywane są z naturalnych składników. Cytryna z bergamotką jest przepyszna, a naszej uwadze nie umknęła także oferta w waflu bezglutenowym czego gratulujemy!  

Mokotowska 12

 

 

Bistro la Cocotte to tradycyjna kuchnia francuska w samym centrum Warszawy, gdzie w otoczeniu kamienic z historią w tle możemy napić się aromatycznej kawy obserwując życie jednej z bardziej popularnych ulic. Czy to nie brzmi pięknie? A jak smakuje!

Mokotowska 12 w bramie

 

Submit a Comment