Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 17, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Najlepsze stylizacje na pokazie CHANEL PRE-FALL 2016

Najlepsze stylizacje na pokazie CHANEL PRE-FALL 2016
intopassion

Każdy pokaz CHANEL przenosi widzów w inne miejsce. Poprzednio był to supermarket, szkocki zamek, lotnisko oraz kawiarnia. Tym razem, Karl Lagerfeld zabrał nas do dwóch europejskich miast: Paryża i Rzymu.

Pokaz Paris in Rome odbył się 1 grudnia w studio filmowym Cinecittà No. 5 w Rzymie, gdzie przygotowano scenografię przedstawiającą mroczną atmosferę Paryża lat trzydziestych. Modelki wychodziły z podziemnej stacji metra o nazwie Rome, a goście siedzieli w sąsiedztwie restauracji, kawiarni i francuskiej boulangerie (piekarni). W pokazie udział wzięły m.in. Lara Stone, Lindsey Wixson, Freja Beha Erichsen, a także Polka – Ola Rudnicka.

Kolekcja utrzymana jest prawie wyłącznie w trzech kolorach: bieli, czerni i beżu. Skromna gama kolorystyczna, skórzane ubrania i koronkowe rajstopy podkreślają mroczny, romantyczny charakter pokazu. Poprzez szerokie spodnie, wiązane kokardy i fryzury modelek, kolekcja nawiązuje do obecnych w modzie lat siedemdziesiątych. Nie zabrakło też odwołań do ikonicznych projektów CHANEL – pojawiły się tweedowe płaszcze i krótkie żakiety, torebki na łańcuszku i perły.

Przed prezentacją kolekcji odbył się premierowy pokaz nowego filmu Karla Lagerfelda „Once and Forever”, w którym główną rolę – Coco Chanel, zagrała Kirsten Stewart. Wśród gości pokazu pojawili się aktorzy, którzy wzięli udział w produkcji, a także gwiazdy show biznesu, oczywiście ubrane w CHANEL.

Kristen Stewart – ambasadorka marki, aktorka „Once anf Forever” miała na sobie srebrny, zdobiony top i czarne spodnie ze skóry z pokazu na sezon wiosna-lato 2016. Stylizację uzupełniła butami CHANEL i wyrazistą biżuterią marki.

 

 

Anna Mouglalis – ambasadorka marki, francuska aktorka założyła czarną suknię z jedwabiu ozdobioną czarnymi cekinami, z jesienno-zimowej kolekcji 2015/16 CHANEL. Elegancką kreację dopełniły buty i klasyczna torebka marki, a także ciężka, srebrna bransoleta.

 

 

Geraldine Chaplin – aktorka „Once and Forever”, ikona kina wybrała czarną, koronkową sukienkę z kołnierzem z wiosennej kolekcji CHANEL, którą zestawiła z czarno-białym tweedowym płaszczem z kolekcji Cruise 2015/16 CHANEL.

 

 

Rooney Mara – amerykańska aktorka pojawiła się w różowej, jedwabnej sukni Haute Couture i butach CHANEL. Do delikatnej sukni wybrała zdecydowany makijaż z mocno podkreślonymi ustami.

 

 

Kasia Smutniak – polska aktorka i modelka, na pokaz kolekcji założyła czarny, skórzany płaszcz zdobiony perłami i skórzaną spódnicę z wiosennej kolekcji oraz buty CHANEL

 

 

Tekst: Anna Zieińska

Submit a Comment