Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 16, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Natalia Uryniuk dla EVC DSGN

Natalia Uryniuk dla EVC DSGN
intopassion

Wszystko zaczęło się od przypadkowego spotkania w saunie i rozmowy o tatuażu Dominika z EVC DSGN. Po krótkiej wymianie zdań okazało się, że Natalia jest ilustratorką – niezwykle uzdolnioną.

Jej prace były wystawiane w Pekinie, Berlinie, Porto i Kairze, docenił ją także Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Natalia Uryniuk, bo o niej mowa stworzyła kolekcję dla marki EVC DSGN, której motywem przewodnim są jej ilustracje.

Zaczęło się od psa, który już przed współpracą był narysowany przez Natalię i znajdował się w portfolio artystki, później powstał kot i kolejne rysunkowe motywy. Jak mówi Ewa, projektantka marki EVC DSGN – „zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Natalią też dlatego, że pod tą, pozornie prostą ilustracją, kryje się coś więcej. Przesłanie lub symbolika, nie rzadko zabawna”.

W ramach kooperacji powstał bomber, legginsy, bluzy i T-shirty. Kolekcja jest kolorowa i odważna. Projekty nawiązują do światowych trendów street’owych. Jak podsumowuje Ewa, „staramy się nie projektować pod nasze podwórko, tylko pokazać rodakom jak się noszą ludzie zagranicą. Mam nadzieję, że nam się to uda”. Kolekcja niedługo trafi do sklepu online – http://evcdsgnpl.shoper.pl/

 

 

 

 

 

Submit a Comment