Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

People’s Tuscany – przewodnik po Toskanii

People’s Tuscany – przewodnik po Toskanii
PEOPLEs TUSCANY

Czy jesteście gotowi na niesamowitą podróż przez miasta, pola i wzgórza Toskanii? Chcielibyście poznać inspirujących ludzi prowadzących swoje hotele? Doświadczyć, czym jest prawdziwa włoska kultura? Witajcie w świecie „Ludzi Toskanii”.


Przez ostatnie lata odwiedziłyśmy wiele miejsc pod słońcem Toskanii i nawiązałyśmy kontakty z właścicielami hoteli i agroturystyk. Każdy z nich podzielił się z nami swoją wyjątkową historią i pokazał nam miejsca, do których same na pewno byśmy nie dotarły. Dlatego też, nie jest to kolejny zwykły przewodnik. Ta książka daje Wam możliwość poznania ludzi, którzy postanowili zmienić swoje życie i odnaleźli szczęście właśnie w Toskanii.

Dlatego też postanowiłyśmy stworzyć nowy, unikatowy produkt. Obecnie jest on dostępny w wersji elektornicznej, ale naszym marzeniem jest wydanie wersji drukowanej.

Nasz przewodnik składa się z 5 rozdziałów. Każdy z nich poświecony jest innej części Toskanii i agroturystyce tam się znajdującej. Przedstawiamy Wam niezwykłe miejsce i historię jego właścicieli. Udzielamy także wskazówek, jak spędzić dzień idealny w okolicy: co zrobić, gdzie zjeść, co zobaczyć. Na końcu każdego rozdziału znajdziecie również 10 dodatkowych informacji o miejscach i aktywnościach, które pomogą przeżyć wam prawdziwą, toskańską przygodę.

Już teraz możecie zacząć tą wyjątkową podróż razem z nami! Chcemy byście stali się częścią tego projekt. Możecie zrobić to poprzez wsparcie naszej akcji na stronie Kickstarter. Na tym blogu będziemy informować was o postępach w projekcie oraz udzielać wam ciekawych informacji na temat Toskanii. Mamy przed sobą 30 szalonych dni. Dołącz do nas i pomóż nam spełnić nasze marzenia!

 
 

okladka

Save

Save

Save

Save

Submit a Comment