Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Pole dance w Warszawie

Pole dance w Warszawie
WARSAW state of mind

Pole dance- trend wśród dyscyplin sportu wybieranych przez kobiety. A gdzie na rurze można zakręcić się w Warszawie?

Studio Pole Dance Project

Studio mieszczące się przy ul. Zgody 5 w centrum Warszawy.  Stawia na mądra i sumienną naukę oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Ich domeną jest indywidualizm.  Dlatego zajęcia odbywają się w małych grupach. W ofercie znajdują się zajęcia podporządkowane pod treningi pole dance, które usprawnią kondycje każdej osoby. Tu naukę traktuje się zarówno jako relaks, jak i  profesjonalny trening sportowy-„ wszystko zależy od upodobania i nastawienia”.

Sunset Girl Pole Dance

Profesjonalizm, energia i indywidualizm. Aby zapewnić komfort i satysfakcje uczniów w studiu celowo umieszczono mniej rur. Tu stawia się nie na ilość, lecz na jakość. Dla ambitnych i z zacięciem do ćwiczeń możliwe jest dopasowanie programu treningowego.

Oh lala

Krótkie spodenki, luźna koszulka i bose stopy, a do tego połączenie tańca i akrobatycznych tricków na rurze. W Oh lala zajęcia z pole dance odbywają się na 7 poziomach. Począwszy od Basic dla zupełnie zielonych, do poziomu Master dla wyjadaczy.  Oh lala organizuje również eventy pole dance:  OH! OONA KIVELA POLE DANCE WORKSHOPS czy OH! POLE DANCE FREESTYLE BATTLE!

inSpiral Pole Dance Studio

Powstało z fascynacji do rurki. Miejsce przepełnione dobrą energią. Każdy może się tu poczuć się jak u siebie. Studio oferuje zajęcia z pole dance, stretchingu oraz TMT. Tylko tu zakręcimy się na różowej rurze.

 Pole dance

Submit a Comment