Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

POLSKA NA WEEKEND #2 Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój

POLSKA NA WEEKEND #2 Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój
Paulina Grabara

Zmęczyło cię miasto i jego gwar? Odczuwasz, że praca wysysa z ciebie resztki energii? Tęsknisz za wakacyjnym luzem? A może marzy Ci się, aby być czyimś oczkiem w głowie? Poczuj luksus prawdziwego relaksu.

Wybierz się na południe Polski w okolice Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Pomiędzy wzniesieniem Jaworzyny i Góry Krzyżowej, w otoczeniu złocących się o tej porze buków mieści się jedno z najsłynniejszych spa. Niezwykle klimatyczny, komfortowo urządzony, a co najważniejsze z najlepszym w tej okolicy spa i z doskonałym serwisem Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój.
Już od progu poczujesz, że jesteś tutaj wyjątkowym gościem. Portier odbierze od ciebie walizki, na powitanie otrzymasz welcome drinka. W pokoju czeka śnieżnobiały szlafrok i kapcie, a w łazience zestaw pachnących kosmetyków. Ale największe wrażenie robi widok z okien pokoi, tarasu, restauracji  i basenu – niezapomniana panorama na zbocze Jaworzyny, na którego tle można wypatrzyć wagoniki kolejki gondolowej, przypominające czerwone korale na sznurku.

Ale po co ci o tym opowiadamy? Przekonaj się sam jak cudowne chwile spędzisz podczas aromaterapeutycznych masaży i zabiegów odnowy biologicznej, czy rozkoszując się smakami tutejszej kuchni. A ta ma wiele do zaoferowania. Poza kuchnią sięgającą po najlepsze regionalne produkty  dopełnione znakomicie dobranymi winami, jest też możliwość spróbowania specjałów kuchni azjatyckiej w restauracji Thai Time.

Największa gratka czeka miłośników dobrego jedzenia i ciekawych wydarzeń już 1 października w postaci plenerowej kolacji rozgrzewającej ogniem w ramach cyklu „Dinner with a view” – GÓRY. Trójka wybitnych szefów kuchni – Malika (szefowa kuchni i właścicielka restauracji Malika w Gdyni), Fia Gulliksson (szefowa kuchni i aktywistka ze Szwecji) oraz gospodarz miejsca Janusz Myjak (szef kuchni restauracji Szósty Zmysł w Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój) przygotują ucztę dla 50 gości na bazie produktów pochodzących głównie z Podkarpacia. Kto chciałby wziąć udział w tym niezwykłym i ekskluzywnym wydarzeniu kulinarnym może dokonać rezerwacji poprzez stronę internetową krynickiego Hotelu SPA – DrIrenaErisSpa.com.

Jeżeli marzy ci się wyjazd sam na sam z górami, w ciszy i spokoju, warto skorzystać  ze specjalnej oferty jesiennej – Odkryj Świat Luksusu – w ramach której każdy z gości otrzymuje codzienniedo wykorzystania pakiet usług gastronomicznych i kosmetycznych o łącznej wartości 300 zł. Czyż to nie piękny sposób na wspólne odkrywanie ekskluzywnego świata marki Dr Irena Eris z bliską ci osobą?
Dodatkowo każdy pobyt lub zakup kosmetyków jest nagradzany punktami, o ile jest się członkiem Dr Irena Eris Holistic Club. Klubowicze nie tylko mogą wymienić zebrane punkty na upominki czy kosmetyki, ale i vouchery rabatowe (www.Club.DrIrenaEris.com).

 

Zrzut ekranu 2016-09-29 o 15.52.29

 

14518483_10207478638863915_699165941_n

 

Zrzut ekranu 2016-09-29 o 15.53.46

Submit a Comment