Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER jesień 2021

STYLISH PAPER jesień 2021
Paulina Grabara

Która to już nasza wspólna jesień? Chyba szósta, bo pierwszy, cudziutki STYLISH PAPER powstał latem 2015 roku! Przez te lata (i wcześniejsze) odwiedziłam wiele miast, krajów, wysp. Zakochiwałam się w kolejnych miejscach, ale nie zapominałam o tych, które mnie już wcześniej sobą zachwyciły. I tak, w końcu powróciłam do Krakowa i Zakopanego.

Cześć, nazywam się Paulina. Jeśli masz ochotę być na bieżąco, zapraszam Cię na: FB intopassion, IG intopassion.pl.

Możesz też stać się częścią STYLISH PAPER (Gazety w formacie A3, którą wydaję KLIK po więcej informacji) i intopassion – jeśli MASZ OCHOTĘ OTRZYMAĆ NOWY, LETNI NUMER STYLISH PAPER, wesprzyj mój projekt na patronite.pl/intopassion.

 

Głównym tematem jesiennego numeru są polskie miasta. Na okładce i kolejnych stronach zapraszam na spacer po Krakowie. Będzie krakowski Kazimierz i fantastyczna Hala Forum. O moich ulubionych miejscach przeczytacie we wpisie „Kraków – Subiektywny przewodnik czyli gdzie zjeść, wypić kawę i drinka oraz atrakcje Krakowa także dla dzieci” KLIK.

str

str2

 

Klaudia Kopciowska przygotowała też niezwykle ciekawy Subiektywny Przewodnik po krakowskich muzeach, ja z kolei na koniec krakowskiej wyprawy polecam Wam hotel, w którym się zatrzymałyśmy.

str3

 

Po raz kolejny jesteśmy też patronem jeden z najciekawszych cyklicznych imprez kulinarnych TASTY STORIES. W jesiennym numerze przeczytacie o wykwintnej kolacji pod gwiazdami z widokiem na Jaworzynę podczas czwartego beskidzkiego finału Dr Irena Eris Tasty Stories.

str4

 

Czy marzyliście kiedyś, by mieć gdzieś drugi dom? Na przykład na Warmii, w pięknej lokalizacji z dostępem do jeziora, plaży, pomostu. W naszym kolejnym artykule rozmawiam z p. Zbyszkiem, właścicielem Siedliska Blanki, który za Rockefellerem powtarza, że w nieruchomościach liczy się lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja. Pan Zbyszek zaprasza do siebie na Warmię, gdzie w pobliżu Siedliska Blanki sprzedaje ziemię „wybrańcom”. W naszym mini wywiadzie mówi dlaczego warto zainwestować w ziemię na Warmii, o plusach inwestycji obok popularnej agroturystyki oraz o tym, co mieszczuchowi może dać bliski kontakt z naturą.

Nieustannie zachwycając się Stylowymi Miejscami w Polsce, polecamy Wam jesienny relaks w Domu pod Skałą oraz Warsztaty Rumowe w Klekotkach.

str5

 

A może wolicie kupić dom we Włoszech? Niekoniecznie ten za przysłowiowe 1 Euro? Bo ja kocham piękną Italię nad życie i dzięki fantastycznemu ebookowi Piotrka Wojtasika oaz Małgosi Ciukszy, dotarło do mnie, że to nie musi być tylko marzenie. „Domy za 1 Euro we Włoszech czyli jak kupić nieruchomość w słonecznej Italii” to niezwykła opowieść o marzeniach, miłości i odwadze, a także zbiór faktów, omówienie dokumentów i kolejnych kroków dla zainteresowanych zakupem domu we Włoszech. Dodatkowym atutem są skrupulatnie prowadzone notatki o kosztach zakupu nieruchomości, bo Piotr jest szczęśliwym właścicielem domu na Sycylii.

str6

 

4 strony w jesiennym numerze stworzyliśmy we współpracy z grupą na Fb Polskie Marki Modowe. Zaczynamy od wywiadów z Sylwią Dębicką, założycielką grupy PMM, oraz z Łukaszem Zarzycznym, właścicielem nowatorskiej przestrzeni SVOI na Mysiej3, do której wyszukuje projektantów z całej Polski. Sylwia z Łukaszem dzielą się z nami wiedzą na temat polskich marek, mówią o ich słabych i przede wszystkim silnych stronach, o jakości, dropach i ulubionych projektantach. Na kolejnych stronach prezentujemy 18 bardzo ciekawych i różnorodnych projektantów, których łączy pasja i najwyższa jakość.

str7

str8

str9

str10

 

Odrywamy się na chwilę od mody, by ruszyć w podróż do Zakopanego. Mam nadzieję, że Mój Stylowy Przewodnik uprzyjemni Wam podróżowanie po naszej zimowej stolicy.

str11

 

Z Zakopanego przenosimy do Poznania – polskiego miasta, w którym od lat bywam regularnie. Bardzo je lubię i z przyjemnością obserwuję jak się rozwija. W jesiennym numerze zabieram Was w 72-godzinną podróż po ulubionych miejscach w mieście, a także do wyjątkowej willi położonej niedaleko od Poznania.

str12

str13

 

Bunkrów nie ma, ale i tak …W raz z Maciejem Kuczyńskim przenosimy się z kolei do Albanii. Maciek ma niezwykły dar opowiadania historii i przyznam, że po przeczytaniu artykułu od razu chciałam rezerwować bilety – zresztą może jeszcze to zrobię.

str14

 

Ostatnie strony to tradycyjnie Must have beauty oraz DESIGN, gdzie pokazujemy ręcznie robiony, naturalny rattan we wnętrzach.

str15

 

Ostatnią stronę już tradycyjnie przygotowaliśmy z domem handlowym MYSIA3 – to trzecia część opowieści o tych, dzięki którym MYSIA3 jest alternatywą dla centrów handlowych i adresem dla wszystkich szukających autorskich rozwiązań.

str16

 

 

 

 

 

Submit a Comment