Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER: SKANDYNAWIA wydanie jesienne

STYLISH PAPER: SKANDYNAWIA wydanie jesienne
Paulina Grabara

16 września w domu handlowym MYSIA3 premierę miał najnowszy numer magazynu STYLISH PAPER. Tematem przewodnim Gazety jest SKANDYNAWIA z jej absolutnym pięknem natury, architektury, designu, a także wyśmienitym jedzeniem.

 

Wszyscy wiedzą, że NOMA wielokrotnie uznawana była za najlepszą restaurację na świecie, a Kopenhaga to jedzeniowa mekka. Ale czy każdy słyszał o tym, że najlepiękniejsza pod względem designu restauracja również znajduje się w stolicy Danii? Czy wiedzą, że po najlepsze owoce morza warto wybrać się do zachodniej Szwecji, gdzie czekają na nas „seafood safaris”?

W najnowszym numerze STYLISH PAPER znajdziemy dwa miejskie przewodniki – po Kopenhadze i Sztokholmie, dowiemy się, gdzie w Szwecji najlepiej się zrelaksować, a także w jaki sposób doświadczyć pięknej natury w Norwegii.

Z seri INTOpeople poznamy Pettera Stordalena, właściciela największej w Skandynawii sieci Nordic Choice Hotels, ósmego na liście najbogatszych Norwegów według magazynu Forbes.

Skandynawskie wpływy zaobserwować możemy także u nas w Polsce – Joanna Kulczyńska, architekt wnętrz w pracowni Kulczyński Architekt i współtwórca domu handlowego MYSIA3, odpowie na pytanie dlaczego tak lubimy skandynawski design, a także pokaże nam swój dom – zaprojektowany w iście skandynawskim stylu. Projektantka Anna Gregory, która część dzieciństwa spędziła w Norwegii i Szwecji, opowie z kolei o skandynawskim minimalizmie w modzie. Zdradzamy też najlepszy warszawski adres, by kupić skandynawskie marki, a także projekty zainspirowane tą estetyką – dom handlowy MYSIA3.

Złota polska jesień to też idealny moment na długi weekend – warto odpocząć i cieszyć piękną naturą przed nadejściem zimy. Tym, którzy chcą poczuć luksus prawdziwego relaksu, polecamy Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój. Miłośnicy wina i regeneracji z pewnością poczują się szczęśliwi w Głęboczek Vine Resort & SPA.

Standardowo, jak w każdym numerze, znajdziemy całą stronę z nowościami fashion i beauty, które czekają na Panie tej jesieni.

Ostatnia strona to WARSAW STATE OF MIND czyli nasze ulubione miejsca w stolicy. Przeczytamy gdzie zjemy klasyczny omlet z suszonymi pomidorami, filoletową pizzę czy pizzę z zatarem, a także dokąd warto wybrać się na autorskie drinki czy w jakiej kawiarni najwygodniej nam będzie popracować czy zorganizować kameralne spotkanie.

STYLISH PAPER to gazeta do poczytania do porannej filiżanki kawy w modnej klubokawiarni, czy w weekend w domu.

STYLISH PAPER będzie można znaleźć w najbardziej stylowych miejscach stolicy, między innymi: w domu handlowym MYSIA3, Aioli, Aioli Mini inspired by MINI, Zorza, Palmier, Stacja Mercedes, La Tomatina, Bazar Kocha, a także w miejskim spa Fiu Fiu Day Spa, She Day Spa, Instytutach Kosmetycznych Eris, showroomie SMEG oraz miejscach, które zaprezentują się w STYLISH PAPER.

Poza Warszawą STYLISH PAPER będzie dostępne w Lublinie, Trójmieście, Łodzi i Częstochowie.

 

StylishPaper_1str

 

StylishPaper_2str

 

StylishPaper_3str

 

StylishPaper_4str

 

StylishPaper_5str

 

StylishPaper_6str

 

StylishPaper_7str

 

StylishPaper_8str

 

 

 

Save

Save

Submit a Comment