Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER zimowa edycja

STYLISH PAPER zimowa edycja
Paulina Grabara

Stylish Paper to wyjątkowy duży format, piękne zdjęcia i wyselekcjonowane treści. Gazeta powstała w formacie A3, idealnym do poczytania do porannej filiżanki kawy w modnej klubokawiarni, czy wieczorem w domu przy zimowej herbacie. To już trzeci numer Stylish Paper – wyjątkowy, powiększony i dwumiesięczny.

 

Wydanie zimowe ma dwa razy więcej stron i jest przygotowane w znacznie zwiększonym nakładzie – 3000 egzemplarzy.

Aktualny numer jest dystrybuowany między innymi w popularnych i lubianych warszawskich miejscach takich jak: w domu handlowym MYSIA3, AIOLI, AIOLI inspired by MINI, Bistro Osiem i Pół, Restauracji Strefa, w Instytucie Yonelle, Showroomie Smeg oraz w Instytutach Dr Ireny Eris.

W najnowszym wydaniu prezentujemy podróżniczy kalendarz, w którym zdradzamy w jakim miesiącu i w jaki zakątek najlepiej się wybrać, gdzie można się poopalać i nie trafić na porę deszczową – w kalendarzu pokazujemy bliskie punkty wypadowe, idealne na weekend, oraz dalsze destynacje, egzotyczne podróże do Azji i Afryki. W zimowym Stylish Paper warto przeczytać artykuł o wyjątkowej stolicy – Paryżu, który mimo ostatnich ataków nie stanie się mniej atrakcyjna dla turystów z całego świata. Dla miłośników krótkich wyjazdów polecamy także nasz ukochany Berlin i miejsca do których koniecznie trzeba trafić będąc w sąsiedzkiej stolicy, jest shoppingowo i kulturalnie, przedstawiamy miejsca, których nie da się znaleźć w przewodnikach. Nie zapomnieliśmy także o miłośnikach street style – z Karoliną Gruszecką, stylistka magazynu Elle zdradzamy tajniki ulicznej mody.

Grudniowo-styczniowe wydanie Stylish Paper poświęcone jest także magii Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestrowej nocy. Na stronie świąteczno-noworocznej znajdziecie między innymi wyjątkowe menu skomponowane przez szefa kuchni warszawskiej restauracji Strefa. Przedstawiamy tu także topowe porady, jak dobrze wyglądać w sylwestrową noc, o które poprosiliśmy ekspertów z Instytutu Yonelle oraz Fifty Fifty Concept. A wszyscy, którym ciężko jest wybrać upominek dla najbliższych, znajdą w tym wydaniu całą stronę poświęconą najlepszym prezentom pod choinkę – to specjalnie wyselekcjonowana lista – samych must have.

Kolejna strona to międzynarodowa przygoda kulinarna – zabieramy Was w podróż po oryginalnych miejscach, w których można spróbować wyjątkowych produktów i smaków kuchni z całego świata. Stylish Paper zamyka przewodnik po kultowym warszawskim miejscu – Domu Handlowym MYSIA 3 – dla wszystkich, którzy jeszcze na Mysiej nie byli zachęcamy do przeniesienia się w świat pięknych, designerskich produktów i kolekcji oraz świetnie wyselekcjonowanych marek.

Stylish Paper to specjalny projekt tworzony przez redakcję portalu o pasjach – INTOpassion.com. Pół roku temu zapragnęliśmy, aby INTOpassion.com znalazło swoje rozwinięcie w druku. To już trzeci, wyjątkowy numer gazety STYLISHpaper.

Kontakt w sprawie STYLISH PAPER:

Paulina Grabara, paulina@intopassion.com

 

Submit a Comment