Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 17, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Wystawa Louis Vuitton „Timeless Muses” w Tokyo Station Hotel

Wystawa Louis Vuitton „Timeless Muses” w Tokyo Station Hotel
intopassion

Louis Vuitton zabiera nas w niesamowitą podróż prezentując silne osobowości. Od 31 sierpnia w niedawno odnowionym Tokyo Station Hotel mamy możliwość podziwiać wystawę zatytułowaną “Timeless Muses”.

 

Za pomocą technologii cyfrowej, wystawa „Timeless Muses”  stworzona przez dom mody Louis Vuitton prezentuje fascynujące muzy, czyli silne i niezależne kobiety, inspirujące nas swoim stylem życia. Wśród nich znajdują się Cesarzowa Eugenia, Charlotte Perriand, Françoise Sagan, Catherine Deneuve, Kate Moss i Sofia Coppola. Wszystkie z nich na swój sposób definiują kobiecość i są inspiracją dla Louis Vuitton.

 

 

Każda z tych kobiet na swój własny i odrębny sposób wyrażała swoją niezależność i wolność poprzez odważne wybory, styl życia, przełamywanie granic. Sposób ich życia, wyczucie smaku i stylu stało się inspiracją dla wielu osób.

Te kobiety stały się również inspiracją dla Louis Vuitton. Niektóre z nich związane są z domem mody od wielu lat. Część stanowi inspirację podczas tworzenia całych kolekcji, jeszcze inne biorą udział w całym procesie twórczym. Każda na swój sposób powiązana jest z marką. Ta wystawa to połączenie sztuki i mody!

Wystawę podziwiać można od 31 sierpnia do 23 września 2013 roku w Tokyo Station Hotel.

1F Banquet area, 1-9-1 Marunouchi, Chiyoda-ku, Tokio

 

Submit a Comment