Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

5 najlepszych podróżniczych aplikacji na iPhone

intopassion

Sezon letni czas zacząć. Nie da się ukryć, że na wyjazdach telefon okazuje się niezbędnym gadżetem. W jednym miejscu znajdziemy najbardziej przydane informacje.

1. TripAdvisor 

To stworzona z myślą o turystach aplikacja do wyszukiwania ciekawych i przydatnych miejsc. TripAdvisor pozwala wyszukiwać hotele, restauracje, loty i atrakcje, przeglądać informacje o obiektach (ceny, kontakt, zdjęcia, lokalizacja, opinie użytkowników), a także wystawiać własne recenzje.

 

2. Packing Pro

To bardzo przydatna aplikacja dla turystów, którzy mają problem z pakowaniem. Aplikacja pozwala na robienie list rzeczy do spakowania – podział na kategorie pozwoli na uporządkowanie swojej garderoby.

3. Skyscanner

Prosta i przydatna aplikacja do wyszukiwania połączeń lotniczych. W przejrzysty sposób możemy wyszukać terminy i ceny za bilet.

4. Airbnb 

Dla tych którzy poszukują noclegu Airbnb będzie idealną aplikacją. Znajdziesz tu różnorodne mieszkania do wynajęcia. Aplikacja pozwala na ustawienie interesującej nas lokalizacji i cen. Przydatna turystom poszukującym alternatywy do noclegu w hotelu.

5.  Foursquare 

To jedna z wygodniejszych aplikacji w podróży. Dzięki tej aplikacji znajdziemy rekomendacje miejsc, gdzie można spędzić czas, zjeść dobry obiad, czy napić się kawy. Dodatkowo sami możemy wystawić ocenę i polecić miejsce które odwiedziliśmy.

Submit a Comment