Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Najlepsze aplikacje fotograficzne

intopassion

Wszyscy oszaleli na punkcie fotografii. Uwieczniamy ważne momenty swojego życia i dzielimy się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Prześcigamy się w  nowych aplikacjach do obróbki zdjęć. My wybraliśmy nasze ulubione!

INSTAGRAM

Jedna z najpopularniejszych aplikacji, na której punkcie oszalał cały świat. Mała korekta, odpowiedni filtr, redukcja czerwonych oczu, kontrastowanie – to oferuje jedna z naszych ulubionych aplikacji. Podkręca kolory nadając im lekki, ciepły filtr.

Cena: Bezpłatna

VSCO CAM

Zaraz po Instagramie, najpopularniejsza i w dodatku darmowa aplikacja do obróbki zdjęć. W zestawie znajdują się m.in. presety portretowe  imitujące fotografię analogową, a także bogata gama filtrów dla fanów czarno-białej fotografii. Koniecznie sprawdźcie! 

Cena: Bezpłatna

 

 

HIPSTAMATIC

Przebarwienia, niedoskonałości to tylko niektóre z efektów jakie można uzyskać przy użyciu tej aplikacji. Zwolennicy starej fotografii mogą nadać swoim zdjęciom klimat prześwietlonej, porysowanej kliszy. Hipstmatic umożliwia również wymianę obiektywu, lampy błyskowej lub filmu światłoczułego.

Cena: Bezpłatne

 

FADED

Aplikacja na pierwszy rzut oka niemalże identyczna do VSCO CAM. Posiada ona jednak kilka ciekawych odmiennych opcji: takich jak na przykład – nakładanie zdjęć – wybieramy zdjęcie z biblioteki nakładamy mu filtry i korekcje, a następnie zsuwamy dwa zdjęcia razem i wybieramy tryb mieszania. Przydatna aplikacja dla prawdziwych fotomaniaków. 

Cena: Bezpłatna

 

 360 PANORAMA

Coś dla miłośników szerokich ujęć! Narzędzie automatycznie i na bieżąco tworzy panoramę podczas obracania smartfonem dookoła. Aby ułatwić zadanie, użytkownik widzi fragment obrazu naniesiony na specjalną siatkę. W ten sposób możesz złożyć 360-stopniowy widok otaczającego Cię krajobrazu. Następnie obraz ten możesz wyświetlić za pomocą dedykowanej przeglądarki.

Cena: 0,79 euro

 

TOUCHRETOUCH

 

Najlepszy program do usuwania niechcianych elementów zdjęcia, poprzez użycie narzędzi takich jak pędzel czy lasso. To bardzo przydatny program, który pozwala na szybkie usunięcie elementów, które zaburzają naszą kompozycję.

Cena: $0.99

 

Zobacz również: 5 najlepszych podróżniczych aplikacji na iPhone

Submit a Comment