Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Apartament przy Schodach Hiszpańskich? Prawidłowa odpowiedź: Crossing Condotti

Apartament przy Schodach Hiszpańskich? Prawidłowa odpowiedź: Crossing Condotti
stylish travellers

Chcesz na kilka dni stać się Rzymianinem i mieć swój własny apartament przy Schodach Hiszpańskich? Z kluczem w kieszeni schodzić na śniadanie, zachwycać się świeżym croissantem i popijać cappuccino? Mamy dla Ciebie rozwiązanie: luksusowe apartamenty Crossing Condotti.

Nasz taksówkarz zasługuje na nagrodę – nie ma nikogo na drodze kto mógłby z nim konkurować. Z lotniska wiezie nas przez coraz węższe uliczki -mijamy fotografujących Schody Hiszpańskie turystów, sklepy Diora i Ferragamo, i skręcamy w wąską, brukowaną uliczkę. Tu przy masywnych drzwiach starej kamienicy znajdziemy tabliczkę z napisem Crossing Condotti. Wychodzi po nas uśmiechnięty, wszechwiedzący manager – jest lepszy niż concierge w 5-gwiazdkowych hotelach: spisuje na kartce adresy, zaznacza na mapie: bar truflowy, najlepsze tiramisu w mieście, idealne miejsce na kawę… Lista się nie kończy.


Crossing Condotti oferuje ciepło i gościnność w połączeniu z tradycyjnymi hotelowymi usługami na najwyższym poziomie. Z jednej strony czujemy się jakbyśmy wynajmowały swój własny apartament, z drugiej odkrywamy dbałość o gościa i jego komfort. Luksusowe apartamenty gwarantują klucze nie tylko do własnego pokoju, ale także do domu – to sprawia wrażenie jakbyśmy wynajęli własny apartament.

 

Aneks kuchenny, wyposażony w ekspres Nespresso kusi doskonałą kawą, choć pierwszą filiżankę spożywam w pokoju (we Włoszech nadal wybieram Americano). Kostkarka do lodu i lodówka są do całkowitej dyspozycji gości przez cały dzień.

Hotel oferuje 5 pokoi, a właściwie apartamentów – każdy urządzony w nieco innym stylu. Różne i podobne zarazem (piękne parkiety, obrazy, antyki pochodzącymi z prywatnej kolekcji właścicieli plus wyjątkowe sufity!). Do tego dostęp do wi-fi, kosmetyki marki L’occitane, miękkie szlafroki i widok z okna na włoską knajpkę, w której mimo, że życie tętni do późnych godzin nocnych, nie zakłóca snu. Historia, tradycja i nowoczesne udogodnienia we własnej kameralnej przestrzeni.

 

 

 

Oprócz tego Crossing Condotii oferuje jeden apartament, o większej niż pozostałe pokoje powierzchni i nieco wyższym standardzie. W jego wyposażeniu znajduje się m.in osobny aneks kuchenny i łaźnia turecka wraz z diodami do chromoterapii.

 

Co nam się podobało:

– lokalizacja i bliskość Schodów Hiszpańskich, Fontanny Di Trevi i innych atrakcji

– wolny dostęp do bezalkoholowych napojów oraz ekspresu do kawy

– kawa, herbata i czajnik w pokoju

– klasyczne, włoskie wnętrza

– klucze do drzwi, dające wrażenie prywatnego apartamentu

– manager jako concierge – rekomendujący wyjątkowe miejsca

– drewniany sufit w naszym apartamencie

 

 

Czytaj również:

Weekend w Rzymie

INTOhotels: Crossing Condotti

PHOTO STORY: Rome

Submit a Comment