Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Boathouse – marynistyczny klimat w centrum miasta

Boathouse – marynistyczny klimat w centrum miasta
WARSAW state of mind

Śródziemnomorska kuchnia i marynistyczny klimat, Boathouse to miejsce z duszą w centrum Warszawy!

Boathouse to niewątpliwie jedno z najciekawszych w okresie letnim miejsc w stolicy. Restauracja zlokalizowana jest nad dzikim brzegiem Wisły, na warszawskiej Saskiej Kępie. Boathouse swoich gości raczy głównie kuchnią śródziemnomorską. Wśród specjałów tego miejsca znajdziemy między innymi: stek z australijskiego angusa ze smażonymi boczniakami i sosem homarowym, mule z białym winem oraz kotleciki z jagnięciny nowozelandzkiej serwowane z focaccią z paprykową pipiriną.

 

 

Miłośnicy deserów naszym zdaniem muszą koniecznie spróbować carpaccio z mango, z sorbetem marakuji, syropem limonkowo-pieprzowym, truskawkami oraz borówkami, a także Boathouse Sticky toffee Pudding, czyli uwielbiany na całym świecie pudding daktylowy z sosem toffee i lodami waniliowymi. Efektowny i smaczny jest również ognisty creme brulee.

 

 

Boathouse zachwyca nie tylko jakością i smakiem podawanych potraw, deserów i napojów, ale także wnętrzem. Lokal urządzony jest w niespotykanym, marynistycznym klimacie, a centralnym elementem wystroju jest odkryta między sufitem a dachem- kilkuosobowa łódź z lat międzywojennych. Dzięki przeszklonej ścianie, umiejscowionej we frontowej części restauracji, goście mogą delektować się jedzeniem podziwiając rozpościerający się widok na pokaźny i niezwykle urodziwy ogród.

 

 

 

 

BOATHOUSE Restaurant and Bar

Wał Miedzeszyński 389A

Więcej informacji na http://www.boathouse.pl

Zdjęcia: restauracja Boathouse

Submit a Comment