Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

DESIGN news: wiosna #1

DESIGN news: wiosna #1
intopassion

Minimalistyczne, drewniane meble, ekologiczne i dobrze wpływające na nasze życie poduszki, delikatna i miła w dotyku pościel – zobaczcie pierwszą część naszych odkryć z kategorii design.

FB: intopassion, IG: into_passion, wesprzyj nas na patronite.pl/intopassion

 

Drewniane meble i akcesoria od NUDO design

Polsko-włoskie studio projektowe, które zachwyca prostotą i funkcjonalnością. Ich produkty przywodzą na myśl ludzkie ciało, które zupełnie naturalnie wygina się tworząc zmysłowe kształty, linie i łuki. Nudo po włosku oznacza nagi i właśnie ta “nagość” stanowi ideę przewodnią do tworzenia przestrzeni wokół nas – jest pięknie, bez zbędnych upiększeń; stoły, stoliki, krzesła czy kwietniki są minimalistyczne, łączą proste linie z krzywymi i nadają przestrzeni pewną wyjątkową autentyczność i bezpretensjonalność.

nudo.design
 
PIANO Series Dąb All
 
Screen Shot 2019-04-09 at 10.03.49
 
 

I LOVE GRAIN: Kolekcja stworzona wspólnie z Zosią Zborowską

To połączenie miłości do wszystkiego, co zdrowe, naturalne i dobrze wpływające na życie ludzkie. Pomysł na współpracę powstał przez miłość od „pierwszego położenia”:) się Zosi na poduszce. Zosia jest inspiracją dla marki, dobrym duchem, który kojarzy się z pięknym kolorem Magenty. Dlatego kolekcja jest połączeniem soczystego różu – symbolizującego kobiecość i dużą dawkę energii oraz eleganckiej, statecznej czerni.

ilovegrain.com
 
PO_CZA_CZA_RO_40x40
 
 

Pościel moyha

Pościel moyha uszyta z wyjątkowo miękkiej i delikatnej dzianiny. Jej naturalny skład powoduje, że skóra oddycha, a pościel jest przyjemna w dotyku jak twój ukochany t-shirt. Raz spróbujesz i nie użyjesz już żadnej innej. Prosty design, stonowane kolory, dobra jakość, a wszystko w zgodzie z naturą, w myśl idei „simply good”.

moyha.com
 
Screen Shot 2019-04-09 at 10.49.31
 
Screen Shot 2019-04-09 at 10.54.20

Submit a Comment