Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 22, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup
intopassion

W dniach 5-6 czerwca 2017 r. odbędzie się kolejna edycja największego i najbardziej prestiżowego w tej części Europy kobiecego turnieju golfowego Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.

Turniej odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Golfa i jest turniejem I kategorii. Dwa dni turniejowe to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do skorzystania z bogatej oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris.

 

eris4

 

Do udziału w turnieju zgłosiło się sto kilkadziesiąt Pań, o udziale decyduje HCP. W tegorocznej edycji panie będą walczyły o specjalnie przygotowane puchary przez firmę YES. Fundatorem nagród jak co roku jest także włoska modowa marka golfowa Chervo, która ubiera wszystkie uczestniczki turnieju w eleganckie polo. Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank, a dzięki szampanowi G.H. Mumm, w specjalnym konkursie, uczestniczki będą miały możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną, unikalną i niedostępną w Polsce butelkę szampana. Poza rozgrywkami drugiego dnia turnieju uczestniczki będą mogły skorzystać z jazd testowych najnowszymi modelami Audi od Audi Rowiński Wajdemajer. Nowym partnerem turnieju jest GUCCI – producent luksusowych szwajcarskich zegarków.

 

eris6

 

Turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup jest rozgrywany od 11 lat. Więcej informacji dotyczących turnieju znajduje się na stronie www.DrIrenaErisGolf.com oraz na profilu www.Facebook.com/LadiesGolf

 

eris2

 

eris1

Submit a Comment