Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 24, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w nowej odsłonie

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w nowej odsłonie
Paulina Grabara

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, od otwarcia w 2006 roku, jest jednym z najczęściej odwiedzanych SPA w Polsce, w tym przez liczną grupę stałych sympatyków. Każdego roku spędzają w nim swój urlop tysiące gości, często w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Aby pobyty były zawsze komfortowe, hotel niezmiennie dba zarówno o najwyższą jakość usług, ale również o wygodę wypoczynku i atrakcyjny wygląd, regularnie inwestując w infrastrukturę.

 

Dlatego w ostatnim czasie poddano kuracji rewitalizującej 22 pokoje znajdujące się w lewym skrzydle na parterze (w tym pokoje standard family). – Odnowa jest subtelna, ale zauważalna dla każdego stałego bywalca. W nawiązaniu do najnowszych trendów pokoje zyskały nowy wystrój poprzez wymianę tkanin i zmianę kolorystki, także ścian – podkreśla dyrektor hotelu Joanna Kaszubowska. – Dominujące we wnętrzach różne odcienie szarości nadają im stonowany, klasyczny i stylowy charakter. Dobrze będą się w nim czuły z pewnością osoby, które cenią spokój i umiarkowanie.

 

Zrzut ekranu 2016-12-13 o 13.27.18

 

Nam zmiana od samego wejścia do pokoju przypadła do gustu – eleganckie wnętrze sprzyjało wypoczynkowi podczas jednego z naszych pierwszych rodzinnych wyjazdów. Pokój rodzinny okazał się idealny – przestrzeń pozwoliła na komfortowy wypoczynek i zagwarantowała spokojny sen naszej 4,5 miesięcznej córeczce, dla której pokój wyposażono w łóżeczko dla dziecka.

W oknach zawisły szykowne zasłony z tkanin wysokiej jakości o doskonałych właściwościach zaciemniających, a na podłodze pojawiły się miękkie i wyciszające wykładziny z delikatnym wzorem, a do tego gustowne narzuty na łóżkach, które nam się spodobały  – wszystko spójne kolorystycznie i budujące wspaniały klimat. Pokoje typu family zostały wyposażone dodatkowo w rozkładane kanapy. Zadbano też o przytulność pokoi, ocieplając wnętrza dodatkami w postaci poduszek, nowych lamp i wstawiając sofy z obiciem w kratę. – Lifting pokoi jest kontynuacją przeprowadzonej kilka miesięcy temu renowacji korytarzy hotelowych — dodaje Joanna Kaszubowska. – Teraz możemy zaprosić do pierwszych pokoi w nowej odsłonie. Cieszymy się, że wprowadzone zmiany zostały bardzo dobrze przyjęte przez naszych stałych gości, którzy doskonale czują się w nowych wnętrzach. Ale zapraszamy również osoby, które jeszcze nie znają naszego hotelu, a szukają miejsca na wypoczynek, spełniającego ich wysokie wymagania.

Nowy design Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie odzwierciedla elegancję połączoną prostymi formami, subtelnymi wzorami i stonowaną kolorystyką sprzyjającą harmonii wypoczynku.

DrIrenaErisSpa.com

 

Podobało nam się:

  • rewitalizacja pokoi – nowe barwy ścian i ciepłe, eleganckie tkaniny,
  • piękna pościel w łóżeczku dla naszej 4,5miesięcznej córeczki,
  • strefa basenowa z wydzielonym czasem tylko dla dorosłych – można się wtedy zrelaksować i popływać w basenie,
  • liczne aktywności zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych,
  • doskonałe jedzenie, szczególnie polecamy dania sezonowe w restauracji Oranżeria, ze specjalnym kącikiem dla dzieci.

Zrzut ekranu 2016-12-13 o 13.25.52

 

Zrzut ekranu 2016-12-13 o 13.26.13

 

Zrzut ekranu 2016-12-13 o 13.27.03

Save

Submit a Comment