Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 24, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Filmy o miłości

Filmy o miłości
Anna Matyjewicz

Filmy o miłości – wzruszają, rozbawiają, wzbudzają emocje. W związku z nadchodzącymi Walentynkami wybraliśmy nasze ulubione love story!

Pamiętnik

To jedna z piękniejszych i wzruszających filmowych historii miłosnych. Stary mężczyzna czyta chorej na Alzheimera kobiecie pamiętnik, w którym opisana jest niezwykła opowieść o miłości młodej kobiety i mężczyzny…

 

Męski żeński

Przezabawna francuska komedia w reżyserii Jean-Luc Godard’a. Opowiada historię młodego dziennikarza, który większość swojego czasu spędza w pobliskich kawiarniach, popijając czarne espresso, paląc papierosy i rozmyślając nad sensem życia. Nie zapominajmy – uwodzi również dziewczyny – jego najnowszym celem jest wschodząca gwiazdka muzyki pop.

 

 

Notting Hill

Nie da się ukryć, że to nasz Walentynkowy klasyk. Notting Hill nigdy się nie nudzi. Urocza rola Hugh Granta – właściciela niewielkiej księgarni, którego odwiedza popularna aktorka filmowa. Romantyczna i zabawna komedia z happy endem.

 

 

Przed Wschodem słońca

Jedna z trzech części kultowej komedii romantycznej. Młody Amerykanin spotyka w pociągu Francuzkę. Poznają się i zaczynają prowadzić ze sobą ciekawą rozmowę. Postanawiają poznać się bliżej i wspólnie zwiedzić Wiedeń.

http://youtu.be/30BF87ilwBk

 

500 dni miłości

Urocza komedia romantyczna. 500 dni miłości to 500 dni związku Summer i Toma. Po rozstaniu, Tom postanawia wrócić myślami do początku znajomości z Summer i dokładnie przeanalizować co przyczyniło się do rozpadku ich związku. Całości towarzyszy świetnie skomponowana ścieżka dźwiękowa.

 

 

Submit a Comment