Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 21, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

INSTAmatki: @beata_sadowska_official

INSTAmatki: @beata_sadowska_official
intopassion

Beata Sadowska jest mamą 4-letniego Tysia i 1.5-rocznego Kosia. Pisze książki – I jak tu nie biegać!, I jak tu nie jeść! I jak tu nie podróżować (z dzieckiem) – felietony i blog www.beatasadowska.com.

W dziennikarskim pędzie znajduje czas na triathlonowe treningi. Stanęła na mecie 15-tu maratonów, pracuje nad aplikacją związaną ze zdrowym jedzeniem i właśnie startuje z własnym programem podróżniczym „I jak tu nie podróżować! Beata dookoła świata”. Kocha gotować: z pasji do karmienia otworzyła w Gdańsku kawiarnię i restaurację GUGA SWEET i GUGA SPICY. Mama na pełny etat.

 

 

 

Ile czasu spędzasz na instagramie?

Dziennie 15 min. Czasem krócej, czasem trochę dłużej. W przerwie, dla oddechu, kiedy uda mi się usiąść.

Jaka jest Twoja instagramowa strategia

– planujesz treść na swoim profilu czy działasz spontanicznie?
Czasem planuję, czasem to działanie spontaniczne. Jeśli jakaś akcja/kampania zaczyna się konkretnego dnia, wiadomo – muszę ją zaplanować. Cała reszta pojawia się, jak akurat mam chwilę dla siebie.

Jakie są Twoje ulubione instagramowe mamy?

Kogo obserwujesz?

instagram.com/kidsonthemoon Cudne rzeczy dla mamy i dziecka. Nie tylko ładne, ale też super wygodne. Przyjazne dla ciała. Uwielbiam!

instagram.com/mamala_leo Urocze są te zdjęcia małego Leo z psem. Wzruszają.

instagram.com/leonia_and_company Skandynawski klimat, mnóstwo natury. Leonia to nie księżniczka w różowej sukience. Uwielbiam!

instagram.com/skiphoppolska Ściąga dla każdej mamy! Coś do pokoju i na podróż. Coś do wystroju i do zabawy. Dzieci to kochają. Mamy też!

Większość mam, które podglądam, to po prostu moje koleżanki: Kasia Zielińska, Małgosia Socha czy Karolina Malinowska. Kont poświęconych stricte macierzyństwu nie oglądam.

 

becia

 

Zapraszamy Was do śledzenia nas na http://www.facebook.com/intopassion http://www.instagram.com/into_passion, a od niedawna moje i Natalki przygody możecie śledzić na naszym kanale youtube

Submit a Comment