Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

INSTAmatki: fly_baby_amelia

INSTAmatki: fly_baby_amelia
intopassion

„Bardzo lubię profile autentyczne, gdzie oprócz pięknych zdjęć można również przeczytać coś ciekawego” – mówi nam Agnieszka, mama i autorka Instagrama fly_baby_amelia.

 

Agnieszka Wittkowicz – mama małej Amelki, miłośniczka muzyki i podróży. Jej instagram obserwuje prawie 8 tysięcy użytkowników, a liczba z dnia na dzień wzrasta. Na profilu Agnieszki możemy podziwiać dziecięcą modę, nowoczesny design oraz zdjęcia z najdalszych zakątków świata. Zawsze jednak na pierwszym planie pozostaje Amelia, która rośnie na naszych oczach.

 

st1

 

 

1. Ile czasu spędzasz na instagramie?

Muszę się przyznać, że ostatnio troszkę za dużo. Myślę, że sumując wszystkie wejścia w ciągu dnia mogą to być ze 2-3 godziny… Mam nawet w planie wprowadzić sobie mały insta detox i w weekendy nie odwiedzać instagrama.

 

2. Jaka jest Twoja instagramowa strategia – planujesz treści na swoim profilu czy działasz spontanicznie?

Spontaniczność to moje drugie imię, zarówno w życiu jak i w świecie instagramowym.

 

3. Jakie są twoje ulubione instagramowe mamy czy rodziny? Kogo obserwujesz?

Bardzo lubię profile autentyczne, gdzie oprócz pięknych zdjęć można również przeczytać coś ciekawego. Ostatnio unikam profili, gdzie z każdego zdjęcia bije reklamą, a motywem przewodnim są posty sponsorowane i nachalna reklama (dosłownie) wszystkiego. Nie mam nic przeciwko zarabianiu na instagramie, jest to fajny sposób na życie, jednak ja staram się szukać głębszej treści. Obserwowanie tego typu profili stało się dla mnie męczące.

Uwielbiamy zaglądać do @aleksandra_c mamy Alana i Fabiana – najfajniejszych bliźniaków na IG. Bardzo lubimy również profil przesympatycznej Aleksandry @olatatka_ gdzie można śledzić losy małego Jasia i jego towarzysza Borysa  – no i wkrótce także małej siostrzyczki Jasia.

Regularnie zaglądamy także do @blw_mama po przepisowe inspiracje.

 

st1

st1

st1

 

Submit a Comment