Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Jaja w kuchni po raz pierwszy

Jaja w kuchni po raz pierwszy
Kamila Belczyk Panków

Pół żartem, pół serio taki jest Marcin i jego jajawkuchni.pl. Męska strona gotowania, dużo mięsa, niebanalne połączenia oraz dokładne instrukcje „jak zrobić coś”, żeby smakowało i wyglądało tak pięknie, jak na jego zdjęciach. W tej kulinarnej podróży przedstawiamy twórcę Jaj w kuchni i jego największą pasję – gotowanie.

Początki blogu

Kilka lat temu zdawało mi się, że potrafię gotować. Postanowiłem, więc dzielić się tą wiedzą z innymi. Całe szczęście dziś już wiem, że wtedy nie umiałem prawie nic. Pozwala mi to wierzyć, że za kilka lat będę naprawdę niezły.

 

Jaja w kuchni teraz

Mało gotowania, dużo nauki i inspiracji. Kilka razy docierałem już do ściany i wpadałem w błędne koło steków z frytkami. Szukam nowych smaków i nowych pomysłów na te stare, sprawdzone. Poprawiam warsztat – Jaja w kuchni to nie tylko nóż i patelnia. To aparat, światło, kompozycja, obróbka contentu i promocja.

 

Wyzwanie

Być coraz lepszym i lepszym od innych.

 

Inspiracje

Sprzedałem się ostatnio kilka razy właśnie po to, żeby zdobyć nowe. Czas na podróże!

 

Pasja

To oczywiście Fejm, Hajs i dobre jedzenie. Robię wszystko, żeby z tego połączenia stworzyć inną jakość niż klasyczny, rozmemłany program kulinarny z telewizji, do którego zawsze przychodzą goście, a po salonie kręcą się uśmiechnięte dzieci.

 

 

 

Submit a Comment