Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 21, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Idealny podkład na zimę?

Idealny podkład na zimę?
intopassion

Fluidy nie tylko sprawiają, że lepiej wyglądamy ale wpływają również regenerująco na naszą cerę. Ważne aby podkład pasował do koloru naszej skóry i idealnie z nią współgrał. My wybraliśmy swoje trzy ulubione typy.

Warto pamiętać, że podkład dobieramy w zależności od pory roku. Latem powinien być on lekki i delikatny. Zimą – gęstszy i nawilżający naszą cerę. Spadek temperatur i silne podmuchy wiatru wysuszają naszą skórę.

Przedstawiamy wam trzy fluidy, które według nas najlepiej sprawdzają się w chłodne dni :

1. Lumene, Triple Stay Makeup with Protecting Arctic Cloudberry

Podkład Lumene, nawilża i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Nie wysusza, nie tworzy efektu maski i idealnie współgra z cerą. Co najlepsze posiada w sobie  neutralizator zaczerwień co  może być ciekawą alternatywą na naczynka na policzkach lub czerwony nos. Lumene znajdziemy też w wersji matującej .Podkład ten jest idealny dla delikatnej cery w okresie zimowym. Dużym plusem jest cena.

Koszt : 40/50 zł

2. Make-Up Atelier, Waterproof Liquid Foundation.

Podkład Atelier świetnie kryje i co najważniejsze nie daje efektu maski, świetnie radzi sobie ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Bardzo ładnie ujednolica i nie wysusza cery. Podkład Atelier to podkład trwały i niezawodny. Minusem jest jego dostępność, polecamy raczej szukać go na stronach internetowych  niż w drogeriach.

Koszt: 90 zł

3. Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint.

Idealny na zimowe dni! Podkład lekko kryje i matuje cerę, ale powoduje też delikatny efekt rozświetlenia skóry. Jest trwały i pasuje idealnie do jasnych karnacji. Należy pamiętać, że aby dobrze go rozprowadzić trzeba poświęcić trochę czasu. Super nawilża i chroni cerę przed wysuszaniem. Przed kupnem warto sprawdzić jak zachowuje się na naszej skórze używając wcześniej testera.

Koszt: ok. 30 zł

 

 

 

Submit a Comment