Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 17, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

JEDYNA W SWOIM RODZAJU EKOLOGICZNA NOC W DOMU HANDLOWYM MYSIA 3

JEDYNA W SWOIM RODZAJU EKOLOGICZNA NOC W DOMU HANDLOWYM MYSIA 3
WARSAW state of mind

Szybko rosnącą świadomość konsumentów bardzo dobrze wpływa na rozwój ekologii na całym świecie. Produkty ekologiczne nie tylko wywierają dobry wpływ na środowisko, ale również są gwarantem dobrej jakości. Na całym świecie wytwarza się ponad 210 ton bawełny, a przecież moda spod znaku ECO to nie tylko bawełna.

 

MYSIA3 prezentuje różne ekologiczne oblicza mody i designu: od limitowanej kolekcji Pharella Williamsa RAW FOR THE OCEANS dla G-STAR RAW czy serii ubrań NENUKKO z grafiką przedstawiającą zagrożone gatunki po zdjęcia Anity Andrzejewskiej do kupienia w Leica Gallery z cyklu „Niespiesznie”, która podróżując po Birmie i Laosie, fotografuje tereny najmniej zmienione przez zachodnią cywilizację.

20 listopada 2014 roku na klientów MYSIEJ 3 czekać będą różne niespodzianki i atrakcje takie jak:
– pokaz mody ekologicznej najnowszej kolekcji G-STAR RAW autorstwa Pharrella Williamsa
– pokaz najnowszej kolekcji Aleksandry Bąkowskiej, uczestniczki programu Project Runway, która idealnie
wpisuje się w tematykę eco.


Nocne zakupy na MYSIEJ 3 potrwają od godziny 20 do 23 i będą częścią Nocy Zakupów Placu Trzech Krzyży, która odbędzie się w tym dniu, w okolicy domu handlowego. Tego wieczoru swoje naturalne i bezpieczne dla środowiska oblicze pokażą takie sklepy jak: NAP, NENUKKO, Orska, G-STAR czy Ufufu Concept Store. W tym dniu wszystkie proekologiczne nurty w różnych sklepach będą objęte promocjami.
Link do eventu na facebooku: https://www.facebook.com/events/1563531577198457/


***
MYSIA 3 to dom handlowy, mieszczący się w dawnym gmachu Cenzury. Jako alternatywa dla centrów handlowych, oferuje marki które charakteryzuje minimalizm i prostota. Na trzech poziomach budynku znajdują się sklepy z ubraniami, butami, akcesoriami i wyposażeniem wnętrz oraz przestrzeń Leica Gallery – stałe ekspozycje i mniejsze wystawy czasowe, sklep oraz księgarnia. Na trzecim piętrze kilka razy w roku odbywają się wystawy uznanych artystów. Marki na MYSIA3: CALVIN KLEIN, G-STAR RAW, MUJI, MY PARIS, NAP, UFUFU CONCEPT STORE, NENUKKO, ORSKA, LEICA GALLERY I LEICA STORE.

Submit a Comment