Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Język miło i przyjemnie ze szkoła językową Lang LTC

Język miło i przyjemnie ze szkoła językową Lang LTC
intopassion

Dlaczego nauka języka jest tak ważna? Bo to język jest podstawą naszej komunikacji gdziekolwiek nie wybierzemy się poza Polskę. Oczywiście uczymy się przyswajając obrazy, próbując smaki, ale to on pozwoli nam zapytać o drogę, czy lokalne zwyczaje. Dzięki znajomości języka możemy czytać zagraniczną literaturę i pracować w międzynarodowym środowisku. To z jednej strony wymóg naszych czasów, a z drugiej olbrzymie ułatwienie aby funkcjonować w świecie.

W szkole językowej Lang LTC nauczymy się języków w miły i przyjemny sposób. Funkcjonuje ona na rynku od ponad 23 lat, a w ich ofercie znajdziemy m.in kursy angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego czy niemieckiego. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, ponieważ stawiają oni na kompleksową obsługę. Szkoła prowadzi kursy dla firm, zajęcia dla dorosłych oraz licealistów. Ponadto jest to oficjalne centrum egzaminacyjne Cambridge English, co pozwala słuchaczom szkoły zdawać egzaminy FCE, CAE, CPE, BULATS i inne w znajomej i miłej atmosferze. W ofercie znajdziemy także kursy przygotowujące do tych egzaminów na wszystkich poziomach.

 

 

W okresie wakacyjnym szkoła organizuje kursy wyjazdowe na całym świecie. W ofercie znajdziemy wyjazdy do Anglii, Niemiec, Hiszpanii, Francji, Włoch a także innych krajów. Daje to niesamowitą okazję nauczenia się języka w jego naturalnym środowisku.

Wysoka jakość zajęć w szkole językowej Lang LTC sprawdzana jest cyklicznymi kontrolami. Jednak nam najbardziej spodobała się przyjazna atmosfera. W szkole można poczuć się trochę jak w domu, a trochę jak miejscu spotkań. Kursanci przychodzą do miejsca, które lubią. Otwarta kuchnia zachęca do spotkań przy kawie czy herbacie a sala z miękkimi fotelami, czy liczne zaułki zachęcają do budowania więzi między kursantami.

 

Co nam się podoba:

– kompleksowe usługi – od szkoleń dla firm, przez egzaminy Cambridge English, kursy językowe w centrum Warszawy po naukę języka za granicą.

– elastyczne podejście do Klienta

– kameralne miejsce z klimatem

– element podróży który zauważalny jest we wszystkim miejscach

– spersonalizowana oferta na przykład dla grup tanecznych z focusem na poszczególne zainteresowania.

Czytaj także:

Submit a Comment