Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Kawiarnie dla rodziców i dzieci

Kawiarnie dla rodziców i dzieci
intopassion

Pisaliśmy o różnych restauracjach, barach, kawiarniach w Warszawie. Tym razem postanowiliśmy pomyśleć o mamach i dzieciach i przyjrzeć się z bliska klubokawiarniom oferującym przestrzeń dla rodziców i dzieci.

Peekaboo Cafe&Bistro

Zaczynamy od Mokotowa i przeuroczej kawiarni Peekaboo Cafe&Bistro. To idealne miejsce dla dzieci – mają tutaj swój kącik zabaw, organizowane są także różnorodne warsztaty i zajęcia. Piękne jasne wnętrza, pastelowe kolory, pyszne i zdrowie jedzenie. W menu śniadaniowym znajdziemy smaczne propozycje dla najmłodszych od musli, po owsiankę i jajecznicę. Warto zajrzeć!

Chodkiewicza 7/U1

 

foto: https://www.facebook.com/peekaboocafebistro?fref=ts

Fiku miku Cafe 

To zlokalizowana w samym sercu Saskiej Kępy kawiarnia. Fiku miku Cafe to świetna propozycja dla mam z dziećmi. Lokal jest idealnie przystosowany na przyjęcie nawet najmłodszych gości – sporo miejsca na wózki, niezbędne akcesoria takie jak przewijaki, po oddzielną salę zabaw. Niezwykle przytulne miejsce, każdej mamie przypadnie do gustu dobra kawa i bardzo wygodne fotele. Tu zdecydowanie można odpocząć. Polecamy!

Zwycięzców 32

 

Cafe plakatówka 

Kolejne miejsce to urocza kawiarnia plakatówka na Wilanowie. W menu niebanalne dania zaprojektowane przez wieloletniego podróżnika i znakomitego kucharza. W kawiarni czekają również liczne atrakcje, szczególnie dla tych najmłodszych. Warto zajrzeć w weekendy zarówno rodzice jak i dzieci znajdą coś dla siebie!

Hlonda 2

foto:https://www.facebook.com/plakatowka?fref=ts

 

Ale Heca Cafe

Na Mokotowie znajduje się kolejne miejsce – Ale Heca Cafe. To miejsce stworzyły dwie mamy – Stasia i Alka. Kawiarnia połączona z kreatywną salą zabaw przypadnie do gustu najmłodszym klientom. Rodzicom polecamy rewelacyjną szarlotkę, a dzieci zapraszamy do małpiego gaju. Miło i przyjemnie. Polecamy

Bluszczańska 68 lokal U1 (narożny)

 

CieKawa Cafe 

Na Bemowie znajdziemy CieKawą Cafe. Na rodziców czekają pyszne ciasta, herbata i kawa, dla dzieci lokal przygotowuje różnorodne zabawy, w tym wygospodarowaną specjalnie salę. Urocze miejsce, idealne na odpoczynek wraz z dziećmi! Jesteśmy jak najbardziej na tak!

Powstańców Śląskich 80 d

foto: https://www.facebook.com/CieKawaCafe?fref=ts

Klubokawiarnia Grochownia 

Na naszej top liście znalazł się ten przytulny lokal na Grochowie. Miejsce niezwykle kolorowe. Na rodziców czekają wygodne fotele, półki z książkami i grami planszowymi, dla najmłodszych specjalnie wygospodarowany kącik wypełniony zabawkami. W niedzielę specjalny program artystyczny, czy pokaz bajek. To jedno z bardziej przytulnych miejsc, warto zajrzeć.

Kobielska 75

 

Makroklimat Bistro&Cafe 

Wnętrze Makroklimatu jest minimalistyczne i proste ale jednocześnie bardzo domowe. Dominuje tu pyszna kuchnia międzynarodowa. Kawiarnię wyróżnia zmieniające się codziennie menu i udogodnienia dla dzieci, w tym specjalne menu, gdzie najmłodsi znajdą coś dla siebie – od  placuszków cynamonowych po fileciki z kurczaka. Koniecznie musicie odwiedzić to miejsce.

Jugosłowiańska 15

 

 

Czytaj także:

5 ulubionych miejsc na kawę w Warszawie

Francuskie śniadanie

 

Submit a Comment