Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 24, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Kociarnia, czyli krakowski raj dla wielbicieli kotów

Kociarnia, czyli krakowski raj dla wielbicieli kotów
intopassion

Ostatnio prezentowaliśmy zestawienie najciekawszych lokali w Krakowie, do których koniecznie trzeba udać się na kawę. Dziś przedstawiamy kolejne niezwykłe miejsce, które do gustu przypadnie przede wszystkim wielbicielom kotów!

Kocia Kawiarnia Kociarnia to cudowne i wyjątkowe miejsce, w którym napijesz się przepysznej kawy i spróbujesz domowych wypieków. Co wyróżnia kawiarnię na tle innych? Jest to lokal przyjazny kotom, których od samego progu wszędzie jest tu pełno!

 

 

Oferta Kawiarnio-Kociarni to szeroka gama kaw i herbat, ale także i deserów takich jak sękacz, sernik, tarta. W lecie ochłodzisz się lemoniadą lub smoothie, a na zbliżające się chłodne wieczory polecamy rozgrzewającą herbatę, która najlepiej smakuje z kociego kubeczka.

 

 

Właściciele zapraszają w czarodziejskie miejsce gdzie przechodząc przez szafę znajdziesz się w „Kocim Raju”, w którym gospodarzami są koty we własnej osobie. Tutaj możesz poczytać książkę, gazetę lub po prostu pobyć z czworonożnymi przyjaciółmi.

 

 

Lokal dostosowany jest dla kotów od A do Z. Wyposażony jest w różne zabawki, drzewka do wspinania, kocie hamaki oraz drapaczki. Kawowi smakosze mogą rozkoszować się tu wyśmienitą kawą i obserwować harce i zabawy rozbrykanych czworonogów.

 

 

 

Zainteresowanie jest tak duże, że kociej rezerwacji trzeba dokonać na długo przed planowanymi odwiedzinami. Do dyspozycji gości są wygodne kanapy oraz pufy.

 

 

Miejsce zarezerwować można również na antresoli, gdzie na miękkich poduszkach zrelaksujemy się w kocim towarzystwie.

 

 

Kocia Kawiarnia to nie tylko miejsce na relaks przy kawie lub herbacie. Jej główną ideą jest współpraca z Kocią Akademią, która opiekuje się między innymi kotami mieszkającymi w Kociarni. Kocia Akademia zajmuje się edukacją i upowszechnianiem wiedzy o zwierzętach, w szczególności kotach. Wspiera i organizuje także opiekę tymczasową dla zwierząt bezdomnych, a jej głównym zadaniem jest organizowanie adopcji zwierząt.

 

 

Kocia Kawiarnia KOCIARNIA
ul. Krowoderska 48 Kraków
 

Tekst: Karina Kostuch

Submit a Comment