Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Książki: Ludzie w VOGUE

Książki: Ludzie w VOGUE
Anna Matyjewicz

Najpiękniejsze portrety z archiwów biblii mody VOGUE zebrane w jednym albumie. Ludzie w Vogue: Stulecie portretów to najpiękniejsze fotografie sławnych osób publikowane przez lata na łamach najsłynniejszego magazynu mody na świecie.

Podziwiać możemy księżne, gwiazdy rocka, najsłynniejsze modelki i aktorki, dyktatorów mody, polityków, ludzi kultury i sztuki którzy znacząco wpłynęli na przemiany społeczne i kulturowe. Album zawiera 350 zdjęć, z czego część z nich nie była nigdy publikowana w magazynie.

W albumie obejrzeć można Sophię Loren, Kate Moss, królową Elżbietę, Picassa, młodego Micka Jaggera, Johna Lennona i Yoko Ono, Johna Galliano i wielu innych. Każde zdjęcie jest dokładnie opisane – krótka historia w jakich okolicznościach i z jakiej okazji powstało zdjęcie, w którym roku i kto jest autorem fotografii. Przepiękne fotografie i historia zdjęć tworzy naprawdę niesamowitą całość. To album do którego się wraca i za każdym razem odkrywa nowe szczegóły. To jedno z ciekawszych zbiorów fotografii portretowej.

 

Co nam się podoba:

– najpiękniejsze fotografie w jednym miejscu

– twarda okładka

– opisy i krótkie wyjaśnienie do każdego zdjęcia

– chronologia zdjęć

 

 

 

 

 

 

Submit a Comment