Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 19, 2017

Scroll to top

Top

No Comments

Mai Manó Café w Budapeszcie

Mai Manó Café w Budapeszcie
intopassion

Najbardziej klimatyczne miejsce w Budapeszcie, gdzie można napić się przepysznej kawy? Zdecydowanie Mai Manó Café. Tuż obok znajduje się galeria i księgarnia o tej samej nazwie, więc jeżeli chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym to wybierzmy koniecznie ten kierunek.

Kawiarnia usytuowana jest w przepięknej kamienicy. W wiklinowych fotelach sączyć możemy swojego ulubionego drinka, lub naprawdę dobrą kawę – zarówno w pięknym pomieszczeniu wewnątrz, albo w uroczym ogródku na zewnątrz. Wystrój, obsługa i całe miejsce sprawia wrażenie lekko ekscentrycznego. Wnętrze urządzone jest w stylu art nouveau. Wszystko łączy się jednak w jedną i wyjątkową całość, piękne wnętrza i świetna atmosfera.

 

Co w menu? Przede wszystkich szeroki wybór koktajli i drinków i co najważniejsze kawy która jest bardzo smaczna. Do tego należy dodać syrop migdałowy, odrobinę cynamonu i zagęszczone mleko! Warto spróbować espresso. To dobre miejsce na relaks, po zwiedzaniu miasta. Wewnątrz znajdziemy wystawy sztuki, co jeszcze bardziej skłania do odwiedzenia tego miejsca!

Nagymező utca 20, Budapest

FacebookTwitterPinterest

Submit a Comment