Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Modny adres: Dover Street Market

Modny adres: Dover Street Market
intopassion

Ulice Londynu przepełnione są oryginalnymi adresami, a moda aż kipi na ulicy. Ciężko wybrać spośród tylu miejsc jedno najlepsze. W tym tygodniu nasz typ padł na Dover Street Market.

To na pewno jeden z bardziej oryginalnych concept storów w Londynie. Po pierwsze modę, dodatki i design możemy oglądać na 6 piętrach, więc już sama wielkość sklepu robi wrażenie, po drugie wystrój. Zdecydowanie nie można powiedzieć, że jest to zwyczajny sklep z ubraniami. Na dużej przestrzeni znajdziemy klatki z wypchanymi ptakami, prace artystów,obrazy, drewniane domki. Tak naprawdę to zbiór przeróżnych przedmiotów. W tak bajecznej przestrzeni bez problemu jednak odnajdziemy modę. Ubrania są starannie wyselekcjonowane przez założycielkę – Rei Kawakubo, która zaprosiło do tego projektu ponad dwustu projektantów. Każda rzecz ma swoje miejsce.

Z jednej strony całkowity chaos, z drugiej natomiast starannie przemyślane kompozycje, dobór dodatków i odzieży, to właśnie charakteryzuje Dover Street Market.

 

W sklepie znajdziemy kolekcje takich projektantów jak Comme des Garcons, Albera Elbaza, Rafa Simonsa i wielu innych.

To miejsce z charakterem! Oryginalny i niepowtarzalny klimat czuć na każdym kroku. Dla nas to zdecydowanie adres, który trzeba odwiedzić, przy najbliższej wizycie w Londynie.

17-18 Dover St, London W1S 4LT

 

Czytaj także: Fashion in LONDON czyli sklepy z ubraniami które warto odwiedzić

Submit a Comment