Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

MY FRENCH MOOD: ŻEGNAJ ZIMO – z tej okazji DO WYGRANIA zaproszenia na prywatny event

MY FRENCH MOOD: ŻEGNAJ ZIMO – z tej okazji DO WYGRANIA zaproszenia na prywatny event
Paulina Grabara

Z okazji ostatniego dnia zimy mamy dla Was SUPER NIESPODZIANKĘ – 20 zaproszeń dla 2 osób na PRYWANY EVENT ‚FROM PARIS WITH LOVE’ od MY FRENCH MOOD.


‚ŻEGNAJ ZIMO!’ – Z tej okazji butik online My French Mood zaistniał w realu organizując dla Ciebie prywatny event! Dziś od godziny 15 do 20, a jutro między 11 a 14 czeka na Was francuski świat w wyjątkowym showroomie na ulicy Mokotowskiej.
Po raz pierwszy w Polsce w ekskluzywnym, przytulnym i sekretnym showroomie na ulicy Mokotowskiej w Warszawie, można odkryć popularne marki prosto z Paryża.

Oferta jest limitowana, ostatnie egzemplarze z ich jesienno – zimowej kolekcji dostępne są w specjalnych cenach. Wśród produktów można znaleźć bestsellery prêt-à-porter oraz akcesoria pokazywane w Vogue, Harper’s Bazaar i Elle wykonane z takich materiałów jak jedwab, wełna czy kaszmir.

Event tylko na zaproszenie. A my mamy dla Was 20 podwójnych zaproszeń!

My na PRIVATE EVENT FROM PARIS WITH LOVE zjawiliśmy się już wczoraj – oczywiście skusiliśmy się na kilka unikalnych rzeczy.

 

Dlaczego warto znaleźć się wśród gości?

– można dotknąć i przymierzyć rzeczy z kolekcji tych unikalnych marek, wcześniej niedostępnych w Polsce

– pojedyncze sztuki gwarantują, że nie nie spotkasz innych osób na ulicy podobnie ubranych

– wyjątkowa atmosfera i komfort kupowania – limitowana liczba gości, bąbelki w kieliszku i urocza właścicielka Kamila gwarantują wejście w wyjątkowy PARYSKI nastrój

– t-shirty z Kate Moss i Carą Delevingne w super cenie! jeden jest już w naszej szafie

– event odbywa się w wyjątkowym showroomie należącym do firmy reprezentującej luksusowe francuskie marki związane z designem: stoły i stoliki, krzesła i kanapy – wszystko jest unikalne i zachwycające!

 

Zobaczcie nasze zdjęcia instagramowe a zobaczycie co Was czeka!

 

 

 

 

 

 

 

 

***

W butiku online MyFrenchMood znajdziemy uznane paryskie marki jak Vanessa Bruno Athé, BA&SH, Eleven Paris jak i sekretne, ale bardzo doceniane jak Gat Rimon i April May.

PRZECZYTAJ O MARKACH, KTÓRE MOŻESZ KUPIĆ PODCZAS PRIVATE EVENT:

Kobiecość a la Parisienne

 

 

 

 

 

 

 

Submit a Comment