Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Najlepsze lody w Warszawie

Najlepsze lody w Warszawie
intopassion

Lody to idealny deser na lato. Lodziarnie prześcigają się w wymyślaniu co raz to bardziej oryginalnych smaków. Oczywiście pozostajemy wierni klasyce, ale lubimy czasem spróbować czegoś nowego. Oto ranking naszych ulubionych lodziarni w Warszawie.

Limoni

Co powiecie na lody o smaku pomidora, buraka papryki, sycylijskich pistacji, amareny i marcepanu? W Limoni skosztujemy tego co najbardziej oryginalne – czyli smaki lodów o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia.

Lodziarnie Limoni to 5 punktów sprzedaży:
1. ul. Dąbrowskiego 1/róg z Puławską
2. ul. Zwycięzców 49
3. ul. Wąwozowa 4
4. ul. Grzybowska 3
5. ul. Piłsudskiego 8a [Legionowo]

foto: https://www.facebook.com/limoni1952/photos_stream?tab=photos_albums

Lodove

Wyjątkowe własnoręcznie robione lody na patyku. Lodove zamykają naturalne produkty w prostej lodowej formie. Znajdziecie takie smaki jak: mandarynka, melon z maliną, kiwi z ananasem, czy truskawka.

foto: www.facebook.com/lodovepolska

 

 

Lody na patyku

Nasz kolejny typ to lody na patyku – wyrabiane z najlepszej jakości składników i bardzo szerokiej gamie smaków. To połączenie domowe receptury z nowoczesną linią produkcyjną. Wśród wielu smaków znajdziemy klasyczne owocowe kombinacje – truskawkowe, waniliowe, malinowe, ale też kiwi, banan, czy mango! Warto spróbować.

Smulikowskiego 1/3

Budka z lodami

Tym razem przenosimy się na Saską Kępę na ulicę Francuską 30. Tam w lecie znajduje się lokal, gdzie właściciele robią lody według własnej receptury. Za każdym razem wymyślają nowe smaki, więc możemy próbować różnorodnych lodowych kombinacji.

ul. Francuska 30

foto: www.facebook.com/pages/Budka-z-lodami/

 

Lody prawdziwe

Na Świętokrzyskiej znajduje się miejsce gdzie codziennie możemy skosztować innego smaku lodów. Tradycyjne mieszają się z eksperymentami właścicieli. I tak w menu mamy lody o smaku zielonej herbaty, czy oreo.

Świętokrzyska 30

foto: www.facebook.com/LodyPrawdziwe

 

Submit a Comment