Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Luty 25, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Największy w Europie Vintage Kilo Pop Up Store w Warszawie!

Największy w Europie Vintage Kilo Pop Up Store w Warszawie!
Paulina Grabara

Od 28 do 31 listopada na trzecim piętrze domu handlowego Mysia3 możemy buszować wśród wysokiej jakości jesiennych modeli Vintage. Wpadajcie na Mysią3, a będziecie mieli okazji złowić super perełki: oryginalne swetry, skórzane spodnie, flanele czy świetne skórzane akcesoria.

 

Cześć, nazywam się Paulina. Jeśli masz ochotę być na bieżąco, zapraszam Cię na: FB intopassion, IG intopassion.pl.

Możesz też stać się częścią STYLISH PAPER (Gazety w formacie A3, którą wydaję KLIK po więcej informacji) i intopassion – jeśli MASZ OCHOTĘ OTRZYMAĆ NOWY, JESIENNY NUMER STYLISH PAPER, wesprzyj mój projekt na patronite.pl/intopassion.

 

Pink and Gray Vow Renewal Photo Collage

 

VinoKilo – co to jest?

Spotkaliście się już z nawą VinoKilo? A może mieliście okazję wziąć udział w ich evencie w jednym z europejskich miast? Jeśli nie, to już piszę o czym mowa. VinoKilo to niezwykłe doświadczenie – pop up z olbrzymim wyborem rzeczy Vintage i zarazem największa tego typu impreza w Europie: 824 eventy w 145 miastach. W tych ostatnich dniach października po raz pierwszy mamy szansę odkryć, czym jest ViniKilo podczas tych kilku eventów w Warszawie.

Co można kupić?

Wysokiej jakości vintage ze znanymi markami z lat 60-tych, w tym: kardigany, swetry, szaliki, skórzane paski i torby, dżinsy …

Kiedy i w jakich godzinach?

28 I 29 października w godzinach 12-20, 30 i 31 października od 10 do 18.

Jak to działa?

Ubrania Vintage są sprzedawane na kilogramy w cenie 180 zł/kg pierwszego i drugiego i dnia, 160 zł/kg trzeciego i czwartego dnia oraz 135 zł/kg ostatniego dnia eventu.

Wejściówki:

Darmowe wejściówki należy zarezerwować przez stronę organizatora:

Copy of Events_1200_15006

Copy of Events_1200_15005

Copy of Events_1200_1500

Submit a Comment