Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Niezwykli ludzie pełni pasji

Niezwykli ludzie pełni pasji
IT IS YOUR LIFE JUST TAKE IT

Miejscowości, wiek, zainteresowania i historie życiowe – uczestników kampanii „It’s your life just take it” różni wiele, ale łączy ich jedno – pasja, która jest najważniejsza w ich życiu. Zawodnik squasha, projektantka biżuterii i pasjonat driftu to tylko niektórzy półfinaliści kampanii, z którymi spotkała się „Łowca pasji” – Marcelina Zawadzka. 

Do konkursu zgłosiło się już ponad tysiąc osób z całej Polski: nie tylko miłośnicy sportów ekstremalnych, ale także pasjonaci rękodzieła. Największą cierpliwością oraz samodyscypliną zaskoczył organizatorów kampanii Mateusz, który konstruuje niezwykłe budowle z klocków LEGO, a jego pasja zrodziła się już w dzieciństwie. Wspaniały talent zaprezentowała również Małgorzata, która projektuje i ręcznie wykonuje biżuterię, która zachwyciła Marcelinę Zawadzką.

 

Ogromna motywacja, intensywny wysiłek fizyczny, umiejętność opowiadania z zapałem o swojej pasji i wreszcie pierwsze miejsce wg. Polskiego Rankingu Squasha. To krótki opis Łukasza z Krakowa, który uczył Marcelinę podstaw swojego ukochanego sportu. Niemniejsza dawka adrenaliny pojawiła się w trakcie spotkania z Mają, która jako jedyna kobieta w Polsce skacze ze spadochronem oraz z deską skysurfingową. Co więcej, właśnie utworzyła kobiecy team akrobacji spadochronowej.

 

 

Miłośnikiem przygody z powietrzem i lataniem jest też Łukasz, który jako pierwszy Polak w historii wziął udział w międzynarodowych zawodach Red Bull Air Race w Gdyni. Marcelina, czyli „Łowca pasji” z kampanii marki Kruger&Matz przekonała się też czym jest drifting przy okazji  spotkania z pasjonatem tego sportu – Jankiem, który zaprosił ją do swojego samochodu, aby poczuła emocje, które mu towarzyszą w trakcie jazdy.

 

Kampania „It’s your life just take it” ukazuje także osoby z pasją niezwykłą, nieczęsto spotykaną – jedną z takich osób był Paweł, amator rekonstrukcji historycznych, który spotkał się z Marceliną Zawadzką w trakcie XV Oblężenia Malborka. „Łowcę pasji” zaskoczył mówiąc, że najbardziej ceni sobie świat rycerskich wartości, przepełniony oddaniem regule rycerskiej, przeplatany z poszukiwaniem idealnej miłości.

Więcej ciekawych pasji możecie zobaczyć na stronie www.itsyourlife.pl. Tam też możesz się zgłosić jeśli robisz w życiu coś fajnego. . Konkurs trwa do końca września więc jest jeszcze czas, by się zgłosić i pokazać swoje hobby. Już niedługo przybliżymy sylwetki pierwszych półfinalistów kampanii It’s your life just take it”, a spotkania z nimi można oglądać co sobotę w Pytaniu na Śniadanie – w specjalnym cyklu „Łowca pasji”. Jeżeli przegapisz któryś odcinek możesz go także obejrzeć na http://pytanienasniadanie.tvp.pl/16246909/lowca-pasji.

Na uczestników konkursu czeka wiele atrakcyjnych nagród (m.in. słuchawki, tablety i smartfony Kruger&Matz), w tym nagroda główna: sfinansowanie realizacji pasji zwycięzcy.

Udział w konkursie jest bardzo prosty:

I etap: Należy wgrać film lub zdjęcie,

II etap: Następnie należy dodać krótki opis: jaką mam pasję, jak towarzyszy mi w życiu – dajemy pełną dowolność. Ważne, aby ta opowieść była ciekawa i pokazywała Ciebie jako prawdziwego pasjonata danego hobby.

III etap: Nie wolno zapomnieć o pozostawieniu danych kontaktowych (mail, nr telefonu), aby Łowca Pasji, mógł Cię odnaleźć!

 

http://www.itsyourlife.pl

Submit a Comment