Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 25, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Podróż przez włoskie miasta

Podróż przez włoskie miasta
Anna Matyjewicz

Włochy to kwintesencja mody, dobrego stylu i szyku. Można stwierdzić że włoskie miasta to jeden wybieg. Każde miasto jest prezentuje inny styl, ale tym co ich łączy to miłość do mody. A kwintesencją każdego stroju są buty, czyli odwieczna miłość każdej kobiety. Dlatego też skupimy się na butach i wraz z marką Baldowski pokażemy modele, które musicie mieć podczas podróży po włoskich miastach i nie tylko!

Marka Baldowski od wielu lat kontynuuje tradycje obuwnicze, łącząc doświadczenie włoskich projektantów i polską jakość. Włoskie ulice przepełnione są najbardziej modnymi dodatkami, trendami, każdy detal jest dopracowany i przemyślany, tutaj nie ma miejsca na improwizację. Marka Baldowski kieruje się takimi właśnie zasadami – włoscy projektanci oraz mistrzowie rzemiosła obuwniczego, wykorzystując nowoczesny park maszynowy, przyczyniają się do spełniania oczekiwań najbardziej wymagających klientów z całego świata. Unikalne wzornictwo zawdzięczamy projektantom, to oni dokładają wszelkich starań by koncepcje i projekty obuwia były modne, wygodne i eleganckie. Tutaj liczy się każdy detal.

Czas więc ruszyć modnymi ulicami włoskich miast!

 

Nowoczesny Mediolan

Mediolan to stolica mody! Wystarczy policzyć ilość ekskluzywnych salonów, butików i sklepów. Warto rozejrzeć się dookoła – każda ulica Mediolanu aż kipi modą. Eleganckie kobiety i nienaganni ubrani mężczyźni w śnieżnobiałych koszulach. W tym mieście trzeba wyglądać elegancko, z klasą, ale kiedy trafimy na festiwale mody musimy błyszczeć i wyróżniać się w tłumie. Elegancki i wyrafinowany – taki właśnie jest Mediolan. Jeżeli chodzi o buty, to stawiamy na klasykę z małą domieszką ekstrawagancji.

Monumentalny Rzym

Rzym to kolebka włoskiej historii i architektury. Wieczne Miasto zachwyca najpiękniejszymi placami i fontannami, starożytnymi zabytkami, i romantycznym kawiarniami w urokliwych zakątkach. Moda Rzymu to oczywiście luksusowe butiki, ale też liczne drobne sklepy, w których znajdziemy prawdziwe perełki. Podczas rzymskich wakacji najlepiej sprawdzą się eleganckie, ale przede wszystkim wygodne buty!

Romantyczna Wenecja

To miasto miłości. Ciasne uliczki, piękna architektura no i przede wszystkim kanały po których można pływać gondolą. Chyba nie można wyobrazić sobie bardziej romantycznego miejsca na świecie. Na spacer po wąskich ulicach Wenecji warto włożyć delikatne, proste buty w stonowanych kolorach. Takie zestawy pasują do każdego stroju i sprawdzą się idealnie podczas zwiedzania tego niesamowitego miasta.

Subtelna Florencja

To miasto renesansu. Sztukę znajdziemy tu na każdym kroku. Sam widok Katedry Santa Maria del Fiore sprawia, że musimy koniecznie zobaczyć to miasto. Florencja jest drugim po Rzymie, obowiązkowym turystycznym włoskim przystankiem. Przesiąknięte sztuką miasto sprawia, że pod względem mody nie ma tu żadnych reguł, panuje całkowita dowolność. Dlatego naszą propozycją są belariny, które idealnie wpasowują się artystyczny klimat tego miasta. Oto nasze propozycje.

Wszystkie produkty dostępne są na: http://www.baldowski.pl/

 

Submit a Comment