Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 24, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER jesień

STYLISH PAPER jesień
Paulina Grabara

Jesienny STYLISH PAPER to format A3 wypełniony inspirującymi zdjęciami, wywiadami i artykułami. To papier w dużej mierze w tym numerze oddany instagramerom i blogerom. To instafriendly world, bo naszym zdaniem instagram to nie tylko to, co sztuczne, zapozowane i przefiltrowane.

* jeśli chcesz otrzymać jesienny numer STYLISH PAPER do domu wesprzyj nas na patronite.pl/intopassion – więcej na dole artykułu

StylishPaper_JESIEN_calosc_FIN-1

W temacie okładkowym, wraz z dwiema blogerkami podróżniczymi, które śledzę na instagramie, zastanawiam się nad siłą instagrama. W dużej mierze to właśnie ten kanał społecznościowy pozwala zarabiać na swoich pasjach. Do you travel podróżując po świecie reklamuje marki od luksusowych samochodów, przez zegarki po walizki i ubrania.

Instagram to narzędzie do komunikacji z ludźmi na całym świecie, którzy śledzą nasze instagramowe życie, którzy właśnie w nas znaleźli sobie swoje „role model”. Przeczytajcie, jak prowadzić konto instagramowe, jakie są najbardziej insta friendly miejsca na świecie, a przede wszystkim poznajcie bardzo fajne dziewczyny: Christinę (@jetsetchristina) oraz Aurelię (@dailytravelpill).

Kontunuując temat instagrama rozmawiamy z Shiny Syl, blogerką i vlogerką mieszkającą w Gdańsku. Opowiada nam, co jest dla niej najważniejsze przy tworzeniu profilu na instagramie i zdradza ile robi zdjęć zanim wybierze jedno do publikacji. Wraz z nią stworzyliśmy listę 5 instafriendly miejsc w Trójmieście.

StylishPaper_JESIEN_calosc_FIN-2

STYLISH PAPER to oczywiście wspaniałe podróże – Michał  Łabiszak zabiera raz na road trip w Maroku – będzie upalnie rajsko i bezprocentowo.

Mieszkająca kilka lat w Lizbonie i kochająca Portugalię Monika Wtulich zdradza nam z kolei, co powoduje jej tęsknotę za Portugalią.

StylishPaper_JESIEN_calosc_FIN-3

 

Coraz popularniejsza i chętniej odwiedzana przez Polaków Albania doczekała się również swojego miejsca: Izabela Woźniak pisze bez „instagramowego” filtra – o tym, co jej się podobało, a co ją rozczarowało na bałkańskim szlaku.

StylishPaper_JESIEN_calosc_FIN-4

Chyba każdy się ze mną zgodzi, że podczas tych najpiękniejszych podróży zawsze spotykamy wyjątkowych ludzi. Bez nich nie byłoby wspaniałych rozmów, i cóż to wiele mówić – miejsc, które poza naturą pozostają w naszej pamięci. W jesiennym numerze STYLISH PAPER przedstawiamy Wam Paula Gruenera, właściciela schroniska Bella Vista i hotelu Zur Goldenen Rose w dolinie Val Senales we włoskim Południowym Tyrolu.

Jeśli tęsknicie za surowymi klimatami i miejscem, w którym trudno zrobić złe zdjęcie – to Maciej Kuczyński zabierze Was na Islandię.

StylishPaper_JESIEN_calosc_FIN-5

W drugiej części STYLISH PAPER przenosimy się do Polski. Tradycyjnie już przedstawimy Wam Stylowe Miejsca w całej Polsce – kawiarnie, spa, wszelakie koncepty, które nas zachwyciły i gdzie będzie na was czekał STYLISH PAPER.

Miłośników jedzenia zapraszamy do Łodzi, a tam kulinarny raj i nasze nowe propozycje, a tych, którzy po upalnym lecie potrzebują się zrelaksować na weekendy w luksusowych hotelach.

StylishPaper_JESIEN_calosc_FIN-6

Idealne miasto na krótki wypad? Aleksandra Dziewińska oprowadza nas po Toruniu.

W ostatniej części STYLISH PAPER czeka świat dziecka i rodziców: INTOkids, a także nowości Fashion, Beauty i Design.

StylishPaper_JESIEN_calosc_FIN-7

StylishPaper_JESIEN_calosc_FIN-8

Wspólnie z domem handlowym MYSIA3 wybraliśmy też najciekawsze propozycje na jesień.

StylishPaper_JESIEN_calosc_FIN-9

 

Wesprzyj nas na www.patronite.pl/intopassion – zostań patronem naszej gazety. Wpłacając 10 złotych miesięcznie (tak, można jednorazowo) nam pozwalasz się rozwijać, a od nas otrzymujesz STYLISH PAPER w podziękowaniu.

Śledź nas także na FB: intopassion i IG: into_passion.

 

 

 

Submit a Comment