Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER wydanie zimowe

STYLISH PAPER wydanie zimowe
Paulina Grabara

Najnowsze wydanie poświęcone jest Azji i świętom. Tym razem po raz pierwszy oddajemy w ręce czytelników 12 STRON. Gazeta będzie 3 miesiące na rynku – numer wiosenny pojawi się na początku marca 2017 roku.

StylishPaper_listopad

To już 8 edycja ekskluzywnego, bezpłatnego magazynu, dystrybuowanego w najmodniejszych miejscach w Warszawie, Krakowie, Częstochowie i Lublinie.

Tematem okładkowym jest Azja ze swoim zderzeniem kultur, niesamowitą mieszanką orientu oraz niepowtarzalną kuchnią. Zabierzemy Was do Tajlandii, Wietnamu czy na rajskie Bali.
Dowiecie się co można zobaczyć pod wodą nurkując na malezyjskiej wyspie Langkawi, czego poza gotowaniem nauczymy się w wietnamskiej szkole gotowania w Hoi An, czy jak się wyciszyć w baliskim Ubud.
W zimowym numerze pokażemy Wam najciekawsze zakątki Azji, stylowe hotele, które odwiedziliśmy i opisaliśmy na blogu STYLISH HOTELS.
Mamy też propozycję dla tych, którzy preferują wycieczki z biurem podróży: z lastowicze.pl proponujemy niezwykle interesujący program zwiedzania Wietnamu, Tajlandii, a także dwóch indonezyjskich wysp – Jawy i Bali. Z Nautica Travel pokażemy Wam Azję przez pryzmat aktywności: nurkowanie na Malediwach, trekking wokół Annapurny czy joga na Bali.

Dla tych, którzy preferują wypoczynek w Polsce prezentujemy hotele, które będą idealnym miejscem do „zaszycia” się w zimowy, mroźny weekend. Hotel SPA dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie zaprasza na magiczne święta, natomiast Pensjonat Novobilski to idealny wybór dla osób, które na nartach pragną podjechać pod same drzwi.

Zima to oczywiście też ŚWIĘTA. W STYLISH PAPER porozmawiamy o świątecznym cateringu oraz przedstawimy propozycje wyjątkowych prezentów.

STYLISH PAPER to moda, beauty i design, tym razem zaprezentujemy najciekawsze marki, kampanie i produkty w naszym noworocznym rankingu. Wybierzemy także MUST HAVE na zimę. Wspólnie z domem handlowym MYSIA3 ogłaszamy BLACK IS BACK prezentując minimalistyczne propozycje odzieży, akcesoriów i artykułów wyposażenia wnętrz.

Po raz pierwszy w naszej gazecie cała strona poświęcona została dzieciom – INTOkids by Woman&Mother, która powstała we współpracy z Mają Naskrętską, autorką strony Woman&Mother, na której odkyjemy macierzyństwo w pięknym stylu. U nas unikalne produkty, małe polskie marki, a także najciekawsze propozycje z francuskiego internetowego concept storu smallable.com.
Jak w każdym numerze STYLISH PAPER w dziale WARSAW STATE OF MIND znajdziecie miejsca, do których warto się wybrać – tym razem na śledzika, na zabawę sylwestrową, a także na masaż czy hinduskie jedzenie.

Dystrybucja:

W Warszawie między innymi: w domu handlowym MYSIA3, Aioli, Aioli Mini inspired by MINI, Zorza, Palmier, La Tomatina, Bazar Kocha, Fokim, Hala Koszyki, Cafe Nero- Al. Jerozolimskie, restauracja SI, Na Lato, Sawa Bistro, Charlotte Pl. Grzybowski, Manekin, Tel-Aviv, Beirut, Bollywood Lounge, Tandoor, a także salony masażu Tajskie SPA.

Magazyn STYLISH PAPER można też znaleźć w sieci Hotel Spa Dr Irena Eris, Pensjonacie Novobilski w Białce Tatrzańskiej, a także na licznych targach jak Mustache Yard Sale. Otrzymają go także klienci biura podróży Nautica Travel oraz osoby, które zdecydują się na zakup produktów HOP Design w FIUFIUSHOP.

StylishPaper_listopad2

StylishPaper_listopad3

StylishPaper_listopad4

StylishPaper_listopad5

StylishPaper_listopad6

StylishPaper_listopad7

StylishPaper_listopad8

StylishPaper_listopad9

StylishPaper_listopad10

StylishPaper_listopad11

StylishPaper_listopad12

Save

Submit a Comment