Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER ZIMA 2022/23

STYLISH PAPER ZIMA 2022/23
Paulina Grabara

Czy jest miejsce, które bardziej kojarzy się z zimą niż Antarktyda? Krajobraz pełen lodowych gór, pingwinów czy wielorybów. Miejsce, o którym słyszeli wszyscy, ale docierają tam tylko nieliczni. W okładkowym artykule o swojej niezwykłej podróży na siódmy kontynent opowiadają Lala Horosz i Piotr Pająk, twórca kanału na Youtube Podróże Wojownika.

Cześć, nazywam się Paulina. Jeśli masz ochotę być na bieżąco, zapraszam Cię na: FB intopassion, IG intopassion.pl.

Możesz też stać się częścią STYLISH PAPER (Gazety w formacie A3, którą wydaję KLIK po więcej informacji) i intopassion – jeśli MASZ OCHOTĘ OTRZYMAĆ NOWY NUMER STYLISH PAPER, wesprzyj projekt na patronite.pl/intopassion.

 

IMG_0801

 

Antarktyda jest jedynym całkowicie niezamieszkałym kontynentem na ziemi. Nie żadnych swoich rdzennych mieszkańców, jedynie są tam ludzie, którzy przebywają w stacjach badawczych. Tylko dwa procent Antarktydy nie jest pokryta lodem, a najniższa zarejestrowana temperatura wyniosła tam niemalże -90 stopni. Lala i Piotr ze swojej wyprawy stworzyli świetną serię, a mnie opowiadają o tym, skąd takie marzenie, jak je zrealizować oraz jakie były najpiękniejsze i najbardziej ekscytujące momenty całej wyprawy. KLIK

 

str.-2

 

str.2-2

 

Z cyklu Podróże Marzeń z Kasią i jej 14-letnią córką Karoliną (IG karolalojekk) zabieramy Was raju. Polinezja Francuska czy Hawaje – gdzie dziewczyny znalazły swój raj, czym różnią się te miejsca oraz co w nich zobaczyć przeczytacie w kolejnym naszym tekście.

str.3-2

 

Na kolejnych stronach ja zabieram Was w moje małe podróże marzeń, które odbywałam w 2022 roku. Do mojej listy ponad 50 krajów niestety nie dodałam żadnego nowego. ale dotarłam w kilka miejsc, które były na mojej liście marzeń, a także powróciłam do tych ulubionych, za którymi tęskniłam. Na trzech stronach znajdziecie podróżnicze inspiracje, w tym Lanzarotę, Paryż, Pamukkale, Santorini, Maso Corto i dolinę Val Senales czy greckie Paxos i Antipaxos.

str.4-2

 

str.5-2

 

Głodny świata nie przestaje odkrywać. Filip w zimowym numerze zabiera nas do Abruzji – jak się możecie spodziewać przede wszystkim będzie bardzo smacznie. Poza tym super rekomendacja na 2023 rok, bo umówmy się, jak pisze autor, Abruzja rzadko znajduje się na szczycie podróżniczej wishlisty. A może i powinna. Sprawdźcie sami.

str.7-3

 

Zima w Stylish Paper to obowiązkowo narty, a jak narty, to polecamy Wam 3 Zinnen Dolomity. Wspaniały włoski region, w którym śnieg, liczne atrakcje, rodzinną atmosferę i brak tłumów macie gwarantowane.

str.8-2

str.9-2

 

Praga. Jedna z najchętniej odwiedzanych stolic Europy. Czy istnieje Praga mniej oczywista, z dala od turystycznych szlaków? Oczywiście. Maciek Kuczyński (IG: maciek.kuczynski) zabiera nas w praskie zakamarki, do których nie trafiają turyści, którzy po raz pierwszy odwiedzają czeską stolicę.

str.10-2

 

Ferie albo zimowy weekend w Polsce? Polecamy Wam mazurski Hotel SPA Dr Irena Eris. W zimowym numerze przeczytacie nie tylko o hotelu i ofercie specjalnej na ferie, ale także o najsmaczniejszym wydarzeniu kulinarnym, które w tym Hotelu, gdzie smaki odgrywają wyjątkową rolę, odbył się już po raz piąty. Dr Irena Eris Tasty Stories to smakowite opowieści, których bohaterami stali się mieszkający na Warmii i Mazurach twórcy.

str.11-2

 

Kasia I Karolina Łojek zabierają nas w tym numerze raz jeszcze w wyjątkową podróź – tym razem do Kanady. Na dwóch stronach znajdziecie ich najlepsze doświadczenia z czterech parków narodowych: Banff, Yoho, Kootney oraz Jasper National Park. Będą lodowce, niedźwiedzie, świstaki, lot awjonetką i szklana platforma.

str.12-2

str.13-2

 

Zima to czas prezentow, także w Stylish znajdziecie inspiracje prezentowe. Kosmetyki, zestawy prezentowe, ceramika, kominy, świece do masażu, puchate opaski – pełen prezentownik znajdziecie klikając TU.

str.14-2

 

Ostatnie strony jak zawsze poświęcone są modzie. Na przedostatniej znajdziecie sześć Polskich Marek Modowych i ich jesionno-zimowe kolekcje, natomiast na ostatniej stronie – już tradycyjnie z domem handlowym MYSIA3 przygotowaliśmy dla Was zimowe inspiracje.

str.15-2

str.16-2

 

Submit a Comment